Стенди для ремонту двигуна

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Стенди для ремонту двигуна від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Стенди для вивішування моторів

Стенди для двигунів – це спеціалізоване обладнання, покликане спростити діагностику та ремонт силових агрегатів. Їхнє основне призначення - поворот вивішеного мотора під певним кутом.

Особливості конструкції стенду для двигуна

Стенди користуються попитом у майстерні на ділянці моториста. Вони бувають різної вантажопідйомності. Вибір проводиться виходячи з виду агрегатів, що обслуговуються. Бензинові двигуни легші, тому для них підійдуть менш продуктивні пристрої. Для роботи з дизельними двигунами рекомендується вибирати установки вантажопідйомністю 700-1000 кілограм. Перевищувати ліміти заборонено, інакше є ризик пошкодження силового агрегату, травм.

У конструкційному плані стенди складаються з:

  1. Несучої рами. Вона утримує вагу двигуна та інших складових елементів, забезпечує максимальну стійкість. Рама комплектується колесами, завдяки яким стенд можна переміщати територією майстерні. Деякі моделі передбачають наявність стопорних механізмів, що дозволяють зафіксувати встановлення на одному місці.
  2. Центральна стійка. З'єднує раму та кріпильний вузол.
  3. Механізм обертання. Дозволяє повертати двигун під різними кутами. Він містить пристрій захоплення, який легко підлаштовується під розміри двигунів, та затискач для фіксації двигуна у певному положенні.

Конструкція може включати спеціальні стелажі для зберігання інструментів під рукою.

Виготовляються стенди із міцного металу. Для захисту від корозії виробники передбачають порошкове покриття. Розміщують двигуни виключно центром установки. Для підвішування та зняття силового агрегату застосовуються гідравлічні крани. Вони також доступні для замовлення у нашому магазині. Щоб ознайомитись з асортиментом, перейдіть до відповідного розділу каталогу.

Як підібрати стенд для вивішування двигуна?

Щоб купити відповідну модель, необхідно враховувати:

  • вантажопідйомність - запас потужності установки повинен становити як мінімум 100 кілограм;
  • можливості для регулювання - багато моделей здатні працювати з маленькими та великими двигунами;
  • габарити - вибір повинен ґрунтуватися на розмірах приміщення.

Існують стаціонарні та складні моделі. Останні зручні тим, що у режимі зберігання займають менше місця. До багатьох стендів виробники пропонують додаткові аксесуари у вигляді різних кріплень.

В асортименті «Lebedka.UA» зібрано стенди від виробників, які мають гарну репутацію серед мотористів України. Все обладнання відповідає високим стандартам якості, передбачає надійне виконання. Якщо представленої в картці товару інформації недостатньо, звертайтеся до працівників магазину. Вони дадуть відповіді на запитання, підберуть моделі під запити. Забрати стенди можна в пункті самовивезення магазину або у відділенні перевізника. У деяких населених пунктах є адресна доставка. Цю інформацію можна також уточнити у фахівців «Lebedka.UA».

Згорнути

Поширені запитання

Рекомендуємо купити стенд для вивішування моторів вантажопідйомністю 900-1000 кг.

Одним із найбільш популярних брендів є тайваньський виробник TORIN

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!