Фільтри очищення палива

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Фільтри очищення палива від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
14 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Фільтри для очищення палива – характеристики, різновиди

Чисте паливо є запорукою ефективної та безпечної роботи силових агрегатів. Незважаючи на високі стандарти на підприємствах, які виробляють паливо, ризик потрапляння забруднень у паливний бак транспортних засобів залишається. Щоб мінімізувати його, паливоперекачуюче обладнання рекомендується комплектувати фільтрами для очищення палива.

Різновиди очисних фільтрів

При транспортуванні та зберіганні у паливо можуть потрапити сторонні домішки. Звичайно, в автомобілях та іншій спеціалізованій техніці використовуються власні елементи, що фільтрують, але вони не здатні впоратися з усіма забрудненнями. Якщо бензин, дизельне паливо занадто брудне, то вбудовані паливні фільтри будуть забиватися швидше, що загрожує зростанням витрат на обслуговування. Також домішки негативно відбиваються на працездатності та термін служби паливоперекачувального обладнання. Особливо небезпечні абразивні частки.

Очисні фільтри поділяються на 2 великі групи:

  • грубої очистки;
  • тонкого очищення.

Насоси перекачування паливно-мастильних матеріалів найчастіше комплектуються фільтруючими елементами першої категорії. Вони мають вигляд циліндра із пластикової, або металевої сітки з отворами діаметром від 100 до 300 мікрон. Такі фільтри затримують значну частину парафінів, неорганічне сміття, жито та інші великі фракції.

Фільтруючі елементи тонкого очищення бувають 3 категорій:

  1. Целюлозні. Найпоширеніші фільтри. Розраховані на фільтрацію жорстких домішок розмір яких перевищує 10 мікрон. Як і фільтри грубої очистки, ставляться перед насосом.
  2. Гідроабсорбуючі. Містять целюлозні елементи, доповнені адсорбентом. Якщо палива є вода, то адсорбент перетворює її на гель, який за рахунок високої щільності не проходить далі. Гідроабсорбуючі фільтри мають невеликий термін служби. Чим більше гелю утворюється, тим менша продуктивність фільтра. Падіння напору – це сигнал для встановлення нових фільтруючих елементів.
  3. Сепаратор. В основу роботи фільтра покладено різні властивості речовин. Дизельне паливо та вода відрізняються за масою та щільністю. Дрібнодисперсна вода збирається в нижній частині фільтра, а дизельне паливо через целюлозний фільтр подається в насос. Сепаратор здатний вловлювати забруднення розміром 5 мікронів. Це найдорожчий тип фільтрів.

Замовити очисні фільтри

В інтернет-магазині Lebedka.UA зібрано фільтри різних типів. Ціна на всі моделі доступна, варіюється в залежності від бренду та типу конструкції. При виборі рекомендується звертати увагу на рівень фільтрації, продуктивність, тип палива, ресурс. Наявність моделі для очищення гасу, бензину, метилу, дизельного та біодизельного палива із середнім ресурсом 8 тис. літрів.

Консультації щодо підбору та інших питань надаються у телефонному режимі. Доставка комплектуючих здійснюється через великих перевізників. У Києві та Вінниці працюють склади самовивезення.

Згорнути

Поширені запитання

Відгуки про Фільтри очищення палива

Фільтр сепаратор дизельного палива та бензину, 10 мікрон 4567 грн

Колеги фермери, цей фільтр просто врятував наші весняни жнива! У нас на фермерстві зламався фільм, тому я шукав альтернативу. 100 літрів за...

Пустовий Микола • 05.07.2023
Адаптер для фільтруючих елементів CIM-TEK 400 серії 550 грн

Необхіно було замінити фільтри і все фільтруючі елементи для комплектації купив цей адаптер, досить не погана річ. Зважаючи на якість можу с...

Кирил • 15.03.2023

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!