Шприци для змащення

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Шприци для змащення від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
5 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Різновиди мастильних шприців

Шприци для змащення – це корисні інструменти, які застосовуються для нанесення мастильних речовин на рухомі, механічні частини різних вузлів. Вони регулярно застосовуються автовласниками, інженерами, механіками. Мастильні шприци подають мастило під тиском, дозволяють провести обслуговування обладнання без необхідності демонтажу вузла. Вони допомагають швидко доставляти мастило навіть у складні для доступу місця.

Шприци для мастила актуальні для:

  • автомобільних майстерень;
  • сільськогосподарських підприємств;
  • заводів і т.д.

Різноманітність моделей на ринку дозволяє підібрати варіант для будь-якого використання сценарію. У побутових умовах шприци допомагають обслуговувати бензопили, косарки трави та інше обладнання.

Які види мастильних шприців існують?

Усі пристрої цього типу класифікуються на такі групи:

  1. Важельні. Також називаються дворучними, плунжерними. Мають простий пристрій. Управління здійснюється у вигляді важеля. Рукоятка допомагає регулювати швидкість переміщення мастила, тиск, використовуючи фізичну силу. Рухи важелем сприяють нагнітання тиску, під впливом якого мастильний матеріал надходить до муфти. Зазвичай одна рука утримує корпус, а друга тисне на ручку.
  2. Пістолетні. Працюють за тим самим принципом, що й важільні. Пістолети одноручні, а роль важеля виконує спусковий гачок.
  3. Пневматичні. Відрізняються з інших типів наявністю пневматичного приводу. Нагнітання тиск здійснюється за допомогою компресора. Шприц підключається через довгий шланг. Пневмошприци характеризуються високою потужністю, тому використовують їх переважно у великих підприємствах.
  4. Натискні. Використовуються для обслуговування ланцюгових пилок та іншого невеликого обладнання. Подача мастила здійснюється шляхом тиску на шприц рукою.
  5. Електричні. Тиск нагнітається за рахунок живлення від інтегрованої акумуляторної батареї. У плані продуктивності вони знаходяться між ручними та пневматичними.

Конструкція мастильного шприца

Пристрій більшості мастильних шприців приблизно однаковий. Різниця полягають лише у способі нагнітання. Конструкцію шприца розглянемо з урахуванням важільного моделі. Головними компонентами є корпус, важіль. Корпус є «скелетом» пристрою, утримує решту елементів. Важіль дозволяє видавлювати мастило на вузол, що обслуговується за рахунок переміщення плунжера.

Мастило зберігається в картриджі або тубі. Місткість має вигляд знімного контейнера, який, у разі потреби, можна легко замінити на новий. Для з'єднання шприца та прес-масляки передбачається гідравлічна муфта. Вона забезпечує герметичний контакт, попереджає протікання мастила. Наповнення картриджа мастильним матеріалом здійснюється через заливний клапан. Для скидання повітря та забезпечення безпеки робочого процесу передбачено клапан-запобіжник.

Параметри підбору мастильного шприца

Щоб придбати відповідну модель шприца, необхідно співвіднести умови експлуатації з технічними параметрами пристрою. Вибір роблять з урахуванням:

  1. Приводний тиск. Варіюється в межах від 2,6 до 10,3 бар.
  2. Робочий тиск. Для домашнього використання підходять моделі на 200-300 бар. Більш продуктивні пристрої застосовуються на станціях обслуговування транспортних засобів, у виробничих цехах.
  3. Швидкість подачі. Вказується у кубічних сантиметрах за хід.
  4. Об'єм картриджа. У середньому – 200–900 мл.
  5. Вага шприца. Впливає на зручність використання.

Знайти мастильний шприц, який задовольнятиме всі запити, дозволяє каталог інтернет-магазину «Lebedka.UA». Наявність продукція відомих брендів – Groz, PROLUBE. Магазин пропонує доступний рівень цін, опцію самовивезення, доставку по Україні, кілька варіантів оплати.

Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до служби підтримки.

Згорнути

Поширені запитання

  1. Натискні працюють завдяки зусиллям руки.
  2. Важільні  рухи важеля нагнітають тиск.
  3. Електричні починають перекачування завдяки інтегрованій акумуляторній батареї.
  4. Пневматичні обладнані компресором для нагнітання тиску.

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!