AL-KO

Сортувати:

Ручні лебідки AL-KO - якість і надійність від німецького виробника

Компанія почала свою діяльність в далекому 1931 році, в якості звичайної майстерні, але вже в 1936 році, завдяки значним зусиллям Алоїса Кобера, перетворилася в невелике підприємство. Однак, на цьому історія знаменитого німецького виробника не закінчилася, і, вже в 1952 році, завдяки сотням годин виконаної важкої роботи, підприємство осягає перший тріумф. Саме в цьому році почалося виготовлення перших тягових пристроїв і важелів ручних гальм.

Асортимент продукції AL-KO

Товарний портфель підприємства складається з ручних лебідок моделей Basic, Compact і Optima.

Тягові механізми AL-KO відрізняються надійністю у використанні, якісною збіркою і високими технічними характеристиками. Завдяки значному тяговому зусиллю, вони швидко підіймуть або пересунуть різні важкі вантажи. Лебідки широко застосовуються на будівельних майданчиках, цехах, складах, де часто проводяться вантажно-розвантажувальні роботи.

У комплектацію ручних лебідок входить барабан, гак, зручна ручка і трос. Надійний сталевий корпус захистить обладнання від негативного механічного впливу зовнішнього середовища.

Важливо! Ручні лебідки AL-KO є, як з металевим тросом, так і з фалом (канатом). Однак, не всі тягові пристрої ними укомплектовані. Якщо бажаєте купити трос, можете замовити його додатково до комплекту.

За безпечну експлуатацію обладнання відповідає міцне гальмо, яке зафіксує і міцно втримає вантаж.

Чому варто купити ручні лебідки AL-KO

  1. Висока якість матеріалів;
  2. Використання інноваційної техніки;
  3. Легкість в експлуатації;
  4. Використовуються як в приміщенні, так і на відкритому повітрі;
  5. Демократичні ціни;
  6. Ефективна і швидка робота забезпечується без впливу електричної напруги.

Сьогодні, компанія AL-KO є одним з найкращих виробників лебідок.

Тягові пристрої цього бренду широко відомі у всьому світі і користуються значною популярністю. Якщо Вам потрібно швидко і якісно підняти або пересунути необхідний вантаж, продукція німецького бренду, придбати яку можна в нашому інтернет-магазині, допоможе Вам в цій нелегкій справі.

Дізнавайтеся про нові акції першими!