Brano

Сортувати:

Надійність, якість, висока мобільність – головні відмінні риси чеського виробника Brano. Підприємство виготовляє різнотипове підйомне устаткування, яке можна експлуатувати як в промисловості, так і в стаціонарних умовах.

Історія чеського виробника Brano

Компанія почала свою діяльність в 1862 році, в якості фабрики з виробництва різних кріплень (цвяхів, скоб). Однак, вона цим не обмежилася і вже в 1869 році виробництво і виробничі площі значно розширилися.

Починаючи з 1927 року, в асортименті підприємства можна було зустріти різні залізні віконні конструкції, трещеточні домкрати та інші, не менш прогресивні, пристрої. У цьому ж році, завод увійшов до складу американської компанії YALE and Town Manufacturing Co., Stampford. На початку 1950-х років, компанія зайнялася виробництвом автомобільних замків, ручних талей, запірних пристроїв, меблевої та будівельної фурнітури.

У 1992 році відбулася приватизація підприємства, наслідком якої стало створення BRANO А.О з офісом в Градце-над-Моравіці.

Чому обирають тягові пристрої від Brano

  1. Застосування інноваційних технологій у виготовленні тягових механізмів.
  2. Високоякісні матеріали і сертифіковане виробництво.
  3. Демократичні ціни.
  4. Широкий асортимент пристроїв під різні потреби.

Виробник Brano славиться знаменитими чеськими традиціями, хорошими промисловими потужностями і захоплюючою історією впровадження на ринок.

Асортимент даного підприємства складають різні підйомні обладнання, виготовлення яких почалося ще в 1951 році.

Асортимент компанії Brano

За допомогою тягових механізмів Brano, можна з легкістю підіймати і переміщувати різні вантажі. Вибрати відповідний пристрій стало набагато легше завдяки широкому асортименту продукції. Великою популярністю користуються:

Рейкові домкрати – підйомні механізми, головне призначення яких - переміщення важких об'єктів, вагою від 2,5 т до 20 т.
Важільні домкрати використовуються для підйому вантажу, вагою до 6,3 т.

Ланцюгові талі – міцне і надійне в експлуатації обладнання, за допомогою якого можна легко пересунути важкі об'єкти, вагою до 10 т.

Пересувні ланцюгові талі допоможуть підняти (і перемістити) вантаж, вагою до 20 т.

Ручні важільні лебідки укомплектовані барабаном з тросом і ручним важелем. Дані механізми допоможуть швидко і якісно перемістити різні об'єкти, вагою від 0,8 т до 3,2 т.

Блок для троса Brano – незамінний пристрій при монтажно-кам'яних роботах. Устаткування надійне і просте у використанні, легко переміщує вантаж, вагою до 0,5 т.

Підвісне обладнання закріплюється на балках і стовпах, профілю I або Т, з нахилом 20%.

Візки для талі – механізм, за допомогою якого переміщувати важкі об'єкти по несучих балок стало значно простіше.

Офіційним представником компанії Brano виступає інтернет-магазин Lebedka ua. Якщо хочете купити лебідку або будь-який інший підйомний механізм, просто зайдіть на сайт і виберіть відповідний пристрій. Також, можете звернутися за допомогою до наших кваліфікованих фахівців, які допоможуть підібрати обладнання в залежності від технічних характеристик і Ваших побажань.

Дізнавайтеся про нові акції першими!