Автоблоки з лебідкою

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Автоблоки з лебідкою від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Автоблок з лебідкою: особливості

Автоблоки з лебідкою – особливий вид автоблоків, які використовують механічний пристрій для блокування мотузки під час навантаження.

Купити автоблок з лебідкою

Серед переваг автоблоків з лебідкою:

  • Самостійне відновлення системи – здатність автоматично відновлюватись після кожного кроку. Таким чином людині не потрібно брати участь у процесі зміщення мотузки.
  • Надійність та ефективність. За рахунок використання механічної системи цей автоблок забезпечує миттєве блокування мотузки при навантаженні, що забезпечує високий рівень безпеки.
  • Зниження необхідної фізичної напруги. Оскільки автоблок сам себе відновлює, людині не потрібно докладати зусиль, щоб утримати або блокувати мотузку.
  • Простота та зручність використання. Автоблок з лебідкою зручніший, тому що активна участь людини в цьому випадку не потрібна.
  • Універсальність. Автоблоки з лебідкою застосовуються для підйому/опускання.

Слід зазначити, що системи автоматичної зупинки, оснащені лебідкою, можуть додатково комплектуватися системою захисту від падіння. Ці пристрої мають тривалий термін експлуатації, навіть за умов підвищеної складності. Автоблок з лебідкою повною мірою відповідає всім стандартам, які застосовуються до цього обладнання. Пристрої виготовляються із нержавіючої сталі або міцного пластику. Вони надійні у використанні та не вимагають особливих вимог до обслуговування.

Як правильно користуватися автоблоком з лебідкою

Автоблоки з лебідкою є пристроєм, який використовується для захисту від падіння. Рекомендується використовувати дані блокуючі пристрої спільно з лямковими поясами, анкерними точками, карабінами. Перед початком експлуатації важливо перевірити, щоб усі елементи системи були правильно розташовані так, щоб не заважати роботі один одного. У більшості випадків автоблоки з лебідкою можуть експлуатуватися у двох режимах: 

  1. Захист від падіння з висоти;
  2. Рятувально-евакуаційний.

Де купити автоблоки з лебідкою в Україні

Замовити автоблоки з лебідкою можна за вигідною ціною на сайті інтернет-магазину «Лебідка». Тут представлений широкий вибір пристроїв автоматичної зупинки падіння. Вся продукція сертифікована та має гарантію від виробника. Замовити можна прямо зараз, скориставшись зручним функціоналом.

Згорнути

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!