Фільтри сепаратори

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Фільтри сепаратори від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Фільтри-сепаратори для паливоперекачувального обладнання

У моторному пальному нерідко зустрічаються різні домішки механічного типу, а також з'єднання парафіну, мікрочастинки води. Вони сприяють погіршенню робочих характеристик ПММ, а деяких випадках роблять їх подальше використання повністю неможливим. Вода, тверді частинки здатні погіршити роботу двигуна, інших механізмів і навіть спричинити поломку. Для вирішення проблем з домішками в паливі, інших паливно-мастильних матеріалах були вигадані фільтри-сепаратори. Вони затримують механічні домішки та відокремлюють нафтопродукти від крапель води.

Різновиди фільтрів-сепараторів та їх конструкція

Сепарувальні фільтри класифікуються на магістральні, для цехів, рукавні, зливні. Найбільш популярними є рукавні пристрої. Вони вирізняються високим універсалізмом, підтримують стаціонарне кріплення на фланцях та з'єднання з іншим обладнанням за допомогою стійких до бензину та олії рукавів. Універсальність дозволяє використовувати сепаратори на різних об'єктах. Вони встановлюються на мобільних заправних комплексах, міні АЗС тощо.

Фільтри-сепаратори класифікуються за такими параметрами:

  • тип очищуваної речовини – бензин, дизельне пальне;
  • ступінь очищення – найчастіше трапляються пристрої на 5, 10 і 15 мікрон;
  • продуктивність – параметр визначає, скільки літрів нафтопродуктів здатні пропустити через себе фільтрувальні елементи без шкоди для якості.

Конструкція сепаратора проста. Він передбачає наявність вхідного патрубка, прозорого корпусу із системою відведення вологи, фільтрувальних елементів тонкого очищення.

Сепаруючі фільтри для дизеля працюють наступним чином:

  • нафтопродукт подається в корпус через вхідний патрубок;
  • домішки, такі як металева стружка, іржа, і великі частинки води за рахунок інерції та сили тяжіння потрапляють у відстійник;
  • рідина проходить через картридж тонкого очищення і очищається вже від дрібних домішок.

Також є й інші рішення. На вхідному патрубку використовується гідроциклон. Формована ним відцентрова сила відокремлює воду та домішки, які потім потрапляють на стінки корпусу, а потім стікають у відстійник. На другому етапі пальне проходить через процедуру тонкої очистки.

Купити фільтри-сепаратори та деталі до них

В інтернет-магазині Lebedka.UA є сепарувальні фільтри з різними характеристиками. У наявності як невеликі пристрої для міні АЗС, так і промислові установки. Також каталог містить змінні картриджі для сепараторів. Підбирайте відповідне обладнання, а ми доставимо його до найближчого відділення перевізника. Також рекомендуємо звернути увагу на інші фільтри очищення пального та обладнання для міні АЗС. Магазин продає лише сертифіковану продукцію, що відповідає всім чинним стандартам якості та безпеки.

Згорнути

Відгуки про Фільтри сепаратори

Фільтр для ДП та бензину, 10 мікрон 4248 грн

Повністю влаштовує. Я би сказав обов'язкова річ на АЗС особливо враховуючи якість деякого пального, з яким доводиться працювати

Сергій • 31.05.2024
Фільтр сепаратор дизельного палива та бензину, 10 мікрон 4587 грн

Колеги фермери, цей фільтр просто врятував наші весняни жнива! У нас на фермерстві зламався фільм, тому я шукав альтернативу. 100 літрів за...

Пустовий Микола • 05.07.2023

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!