Husar

Сортувати:

Продукція Husar - досвід і неперевершена якість у кожному виробі

Інноваційність, багаторічний досвід і чудова якість зробили бренд Husar одним із сучасних лідерів в автомобільній промисловості. Раніше компанія виготовляла гальванічні покриття і займалася металообробкою, зараз - виробляє першокласні тягові пристрої, які користуються відмінною популярністю в Україні та багатьох європейських країнах.

Асортимент продукції Husar

Lebedka.ua є офіційним дилером польської компанії HusarWinch в Україні з одним з найповніших асортиментів автомобільного приладдя, серед яких:

 • різні лебідки;
 • тельфери;
 • такелажна продукція;
 • компресори;
 • запчастини для лебідки.

Лебідки Husar

Лебідка Husar на позашляховик

Широкий модельний ряд лебідок дозволяє вибрати найбільш підходящий для Вас пристрій. У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір тягових механізмів, а саме:

 1. Лебідки промислові - унікальний механізм, який використовується для буксирування або витягування великогабаритних транспортних засобів з будь-якого агресивного середовища. Тягове зусилля даних лебідок становить 1-6 тонни.
 2. Електричні лебідки - стануть незамінними помічниками в умовах жорсткого бездоріжжя. Сфера використання досить широка: починаючи від завантаження човна на причіп, закінчуючи – витягуванням позашляховика з болота. Тягова сила коливається від 3 до 8 тонн.
 3. Гідравлічні лебідки - досить стійкі до навантажень пристрої. Як правило, їх встановлюють на позашляховики, проте вагоме тягове зусилля (від 2 т до 10 т) дозволяє використовувати агрегат і в якості лебідки для евакуатора.
 4. Лебідки для квадроциклів - надійне тягове обладнання із зусиллям від 900 кг до 2 т. Головна особливість ATV-лебідок – наявність високоякісних ущільнювачів і сальників у конструкції, які ефективно запобігають потраплянню вологи всередину. Встановлюється легко і просто без застосування специфічних інструментів. Працюють від 12 V / 24 V акумулятора.
 5. Ручні лебідки - прості в будові, але досить надійні механізми, які наділені вагомою вантажопідйомністю (до 1 т). Ефективно працюють без додаткових джерел живлення. Часто застосовуються в складах, цехах і навіть гаражах для підйому / опускання потрібних об'єктів.

Тельфери електричні

Тельфери електричні застосування

Тельфери Husar використовуються для підйому і вертикального переміщення вантажу на складах і заводах. Працюють від напруги в 220 Вольт. Експлуатувати тяговий пристрій можна в двох варіантах: через блок і на одиничному канаті.

Важливо! Можна купити бездротовий пульт до тельферу, що істотно полегшить його роботу.

Такелаж для лебідки HusarWinch

Такелаж для лебідки

Без надійного такелажу просто неможливо досягти 100% віддачі від лебідки. Дані допоміжні елементи забезпечують продуктивну і, що найголовніше, безпечну роботу лебідки.

Такелажна продукція від іменитого виробника Husar представлена наступними товарними позиціями:

 • тросами - в асортименті є як синтетичні, так і сталеві троси для лебідки. Вони стійкі до негативного зовнішнього впливу, відрізняються високою зносостійкістю і міцністю;
 • скобами - мають досить широкий спектр застосування: у промисловому середовищі надійно закріплюють трос для переміщення вантажу при вантажно-розвантажувальних роботах, а в автомобільній використовуються для горизонтального буксирування позашляховика;
 • блоками - збільшують працездатність лебідки в два рази;
 • гаками - відмінні помічники при буксируванні (або витягуванні) позашляховика з «пасток». Виконані з надстійкого алюмінію, витримують великі навантаження.

Компресори автомобільні

Компресори автомобільні

Компресори Husar відрізняються високою продуктивністю, якої цілком вистачає для швидкої підкачки шин як легкових автомобілів, так і евакуаторів (іншої спецтехніки). Працює від 12 вольтового акумулятора, зручний в управлінні і транспортуванні.

Запчастини для лебідки

Запчастини для лебідки

Ми пропонуємо великий вибір запчастин для лебідок, які враховують всі необхідні параметри тягового механізму, а саме: потужність, комплектація двигуна і багато інших характеристик.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете як автоматичний вимикач 200 amp, який убезпечить механізм від стрибків напруги, так і двигун для лебідки, що зберігає оптимальний тепловий режим під час експлуатації.

Крім того, ви можете підібрати й інші комплектуючі за доступними цінами. Вся продукція Husar сертифікована і поставляється з офіційною гарантією від виробника. Використовуйте зручний фільтр при пошуку потрібного обладнання або ж звертайтеся за допомогою до наших досвідчених менеджерів, які з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Скільки коштує лебідка в авторизованого дилера Husar

Дізнавайтеся про нові акції першими!