Ручні насоси

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Ручні насоси від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Каталог ручних насосів для перекачування різних видів рідин

Ручний насос – це один із найпростіших пристроїв, що дозволяє перекачувати рідини між ємностями. Головна його перевага - повна незалежності від зовнішніх джерел енергії. Подібне обладнання працює за рахунок застосування м'язової сили.

Найбільшого поширення мають пластикові помпи. Вони приєднуються до ємності з рідиною. Вихідний патрубок прямує в іншу ємність або бак. Після чого залишається зробити необхідну кількість зворотно-поступальних рухів. Робота помп базується на різниці тиску. Рідина рухається завдяки збільшенню тисків у першій камері та його падінню – у другій.

Альтернативним варіантом є роторні насоси. В їх основу покладено обертання крильчатки, яка рухається спеціальною ручкою на корпусі. Рідина спочатку потрапляє у канавки, розташовані між лопатями. Після цього вона видавлюється через верхній отвір.

Характеристики ручних насосів

Ручні насоси відрізняються невеликою продуктивністю. Вони підходять для використання у польових умовах, де відсутня електрика. Також таке обладнання актуальне при невеликих обсягах рідин, що перекачуються. Ручні помпи рекомендовані для приватних осіб та невеликих автопарків. Пристрої стануть у нагоді на випадок відключення електрики, або виходу з ладу електричних аналогів.

При виборі ручної моделі звертають увагу на:

  • Тип рідини, що перекачується. Існують універсальні моделі та окремі пристрої для води, розчинника, бензину. Вони відрізняються між собою за конструкцією, матеріалами виконання, що пояснюється різницею між щільністю різних матеріалів.
  • Продуктивність. Вказує кількість рідини, яка може бути перекачена за одиницю часу. Зазвичай продуктивність вказується у літрах за хвилину.

Більшість моделей поставляються з базовим набором шлангів. Розширити можливість дозволять додаткові аксесуари.

Де придбати ручні насоси?

Інтернет магазин Lebedka.UA пропонує різні моделі ручних насосів. На всі позиції встановлено прийнятний рівень цін. Кожен агрегат виготовлений з хімічно нейтральних матеріалів, які не вступають в реакцію з рідиною, що перекачується. Це сталь, алюміній, пластик та ін. У наявності обладнання провідних брендів, таких як Rewolt. Усі моделі відповідають міжнародним стандартам, мають 12-місячну гарантію, розраховані на тривалу експлуатацію.

У нас можна підібрати насос для роботи з наступними рідинами:

  • вино, вода;
  • дизельне паливо;
  • бензин, мазут;
  • масла, антифриз;
  • гас, засоби для чищення і т.п.

Співробітники магазину готові надати консультації з усіх питань, допомогти обрати оптимальний пристрій, ґрунтуючись на потребах та бюджеті клієнта. Оплата можлива готівкою при отриманні або за допомогою банківського переказу дебетової/кредитної картки. У Києві та Вінниці видача замовлень провадиться на пунктах самовивезення. У цих містах доступна послуга адресної доставки кур'єром. За рештою населених пунктів відправлення здійснюється великими транспортними компаніями. Рекомендуємо пройти реєстрацію, щоб оформляти всі наступні замовлення без внесення контактних даних. Також реєстрація надає доступ до персональних знижок.

Згорнути

Поширені запитання

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!