LEHNER

Сортувати:

Lehner - універсальність твого агробізнесу

Початок історії бренду Lehner бере ще з 1956 року. Це було невелике сільськогосподарське підприємство засноване Йозефом Ленером у Вестерштеттені, що на півночі від Ульма. Працювали такі фермерські бізнеси на той момент неповний робочий день. В подальшому слідувало розширення справи, яку зробив син засновника Гельмут Ленер у 1980 році. Він вдало почав співпрацювати з однією сільською торговою компанією, з часом розширив і продовжував розвивати компанію.

Купити розкидачі добрив

Проте лише у 1992 році завдяки машинобудуванню почав розширюватися асортимент відповідно й успіх компанії, адже збільшився продаж саме 12 вольтних розкидачів.

Бренд LEHNER продовжує розвиватися і головне якісно розвиватися. власне компанія LEHNER Maschinenbau GmbH зі штатом близько 30 осіб підкорила та стала лідером європейського ринку свого часу. Все завдяки універсальності та інноваційності технології своїх 12 В пристроїв, які можна придбати у нашому магазині в розділах:

  1. Розкидачі піску
  2. Розкидачі добрив
  3. Сівалки

Переваги та особливості продукції Lehner

Якщо не брати до уваги повноцінний пакет роботи над пристроями за міжнародними стандартами, рівень якості сировини та безпосереднє тестування всіх установок, то є ще кілька важливих деталей. Насамперед усі сівалки та розкидачі добрив ідеально можна встановити не лише на спеціалізовано агро або комунальну техніку, а й на:

  • пікапи;
  • автомобілі;
  • мінітрактори;
  • квадроцикли;
  • вантажівки;
  • мотоблоки.

А от щодо застосування, то універсальність розкидачів Lehner практично не  знає меж, бо їх можна використовувати для різних добрив, сумішей, піску, солі та інший дорожніх сумішей. Ознайомитися більш детально та купити розкидачі міндобрив можна в каталозі товарів нашого магазину.

Більше цікавої інформації можна знайти тут.

Дізнавайтеся про нові акції першими!