Відвали

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Відвали від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
3 товара
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Відвал для прибирання снігу

Ківш або відвал для прибирання снігу - це пристрій, що виготовляється з міцної сталі та укомплектований спеціальним ножем у нижній частині конструкції. Такий відвал можна встановлювати на різний тип транспортних засобів:

  • трактор;
  • мотоблок;
  • міні трактор;
  • пікап, джип;
  • вантажівка.

Відвали ідеальний та необхідний інструмент не лише в комунальних, а й в приватних цілях. Не завжди ж є можливість тривалий час очікувати на спеціалізовану очисну машину, саме тоді стає в нагоді універсальний відвал, який можна встановити на пікап.

Купити відвал для снігу

Чи працюватиме відвал на не спеціалізованих авто?

Так і працюватиме повноцінно. Все це завдяки продуманному функціоналу підключення до 12-вольтового приводу автівки. Це ідеальне рішення і воно дозволяє робити відвали для снігу універсальними в плані установки на транспортний засіб. Найчастіше звісно встановлення відбувається на трактор та мотоблок.

Відвал універсальний інструмент для сезонних робіт. Принцип роботи полягає у тому, що він штовхає сніг зі свого шляху і відгортає його в сторону. Користування ковшом дозволяє заощадити час та сили, які досить часто витрачаються, коли розгортати сніг приходиться лопатою.

Виробництвом відвалів передбаченно використання для різних опадів:

  1. для свіжого пухкого снігу, який нещодавно випав;
  2. для залежаного, замерзлого снігу.

Ще одна особливість передбачена виробництвом - це захист від пошкодження асфальтного покриття ножем. Все завдяки гумовій накладці на лезо ножа відвала. Завдяки цьому сніг підгортається, але асфальт не ріжеться і не вибивається.

Купити щітку для підмітання доріг

Для м'якого легкого снігу і для літнього очищення дороги часто використовують щіткові відвали. Вони виготовлені у формі обертаючої щітки, яка змітає сніг та бруд з дороги.

Купити відвали чи щітки для розчищення дороги точно необхідно для власного користування. А зробити це можна на сайті нашого магазину, де в каталозі можна знайти і вибрати необхідну модель пристрою.

Згорнути

Поширені запитання

HillTip - фінляндський бренд №1 по всьому світу з виготовлення відвалів для очистки снігу.

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!