Преси

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Преси від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Преси гідравлічні

Купити гідравлічний прес для використання в різних сферах діяльності, досить розумне рішення, проте автомобільна сфере має один з найбільших попитів на такі пристрої. Основною функцією гідравлічного пресу є збільшення сили тиску, яка дозволяє потужно стиснути матеріал до потрібної щільності. Відбувається цей процес завдяки гідравлічному циліндру.

Купуючи гідравлічний прес у автосервіси, гаражі та у промисловості машинобудування автоматично забезпечуєте ряд робіт, що полегшують і покращують процес ремонту авто:

 • згинання та розгинання балок;
 • пресування підшипників;
 • необхідні деформації різних металевих елементів авто;
 • штампування та інколи кування.

Принцип дії та характеристики

Зовнішньо прес складається з рами у вигляді двох стійок, перекладини і гідравлічного циліндра, який змонтований на рамі, інколи перекладині. Якими б різними модальними варіаціями не були преси, всі вони мають рухомий стіл та рухомий гідроциліндр - це сприяє кращій фіксації та точній роботі під час пресування.

Гідропреси можуть бути підлогові або настільні, обирають за принципом зручності та масштабності робіт в процесі користування.

Принцип дії досить простий і працює він за допомогою закона Паскаля. Два циліндра, що співпрацюють і відповідно мають з'єднання між собою, заповнені спеціальною рідиною, завдяки якій і відбувається весь процес пресування. Циліндри мають різну площу, що дозволяє циліндру насоса створювати більшу силу навантаження на робочий циліндр. Зростаюча сила, за допомогою якої приводиться в дію гідравлічний прес, збільшується після того, як один поршень збільшує тиск,а інший від цього починає збільшувати рух. В результаті рівномірної роботи поршнів та циліндрів, але з різною потужністю збільшується сила тиску і запускається робота песу.

Переваги використання преса:

 1. досить простий у використанні та надійний;
 2. допомагає виконувати велику кількість ремонтних робіт автомобільного характеру;
 3. використання електрогідравліки допоможе збільшити зусилля робочого процесу і пришвидшить роботи;
 4. відмінна фіксація технічного пристрою завдяки безклапаній конструкції;
 5. з використання ручного насоса не буде необхідності у електропідключені;
 6. гарантійна довговічна конструкція забезпечує тривалий експлуатаційний період;
 7. в насосі наявний спеціальний фільтр, що зберігає насос ві потрапляння бруду і швидких поломок.

Купити гідравлічний прес для гаража правильне рішення, бо відтепер з легкість впораєтеся з ремонтними роботами. Обрати потрібний вам пристрій можна прямо зараз в каталозі товарів нашого інтернет-магазину. Тут ви знайдете пристрої від одного з найкращих виробників пресів для авторемонтів - це бренд Torin. Бренд, що здобув гідну репутаю користувачів своїм багаторічним досвідом з виготовлення високоякісних авто пристроїв.

Згорнути

Відгуки про Преси

Прес гідравлічний 20 т TORIN 20142 грн

Повінстю відповідає своїй ціні, на виробництві прекрасна річ.

Максим • 15.12.2022

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!