Пістолети заправні

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Пістолети заправні від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
14 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Каталог заправних пістолетів для роздачі палива

Заправний пістолет – це один із важливих компонентів обладнання з роздачі палива. Він допомагає безпечно та акуратно подавати ПММ у каністри, баки та інші ємності.

Різновиди заправних пістолетів

Всі моделі заправних пістолетів складаються з приблизно однакових елементів. Головним атрибутом виступає корпус із стійкого до корозії металу. Він одночасно виступає ручкою. На корпусі розташовується фіксуюча спіраль та спусковий механізм. Усередині розташовуються жиклери, пружина, що відсікає, і кульковий клапан. Паливо виливається за допомогою вигнутого патрубка.

За принципом роботи заправні пістолети класифікуються на 2 категорії:

 1. Механічні. Це найпростіші та недорогі моделі. Вони відрізняються від інших кранів ручним відсікачем. Зупинка та подача потоку палива здійснюється за прямої участі оператора. Це оптимальний вибір на випадок, коли потрібна нерегулярна заправка транспортних засобів.
 2. Автоматичні. Крани цієї категорії більш зручні та безпечні у використанні. Вони мають складнішу конструкцію, що позначається на підсумковій вартості. Система відсікання тут працює так – коли паливо в ємності починає контактувати з пістолетом, потік автоматично перекривається. Також автоматичний відсікач спрацьовує, коли пістолет випадає із горловини бака. Автоматичні пістолети актуальні при великому потоці автомобілів та іншої техніки.

Купити пістолети заправні

Особливості вибору паливороздавальних пістолетів

Довгу та проблемну службу можуть гарантувати лише крани з матеріалів, стійких до ПММ. Особливо це стосується ущільнювачів, які зазвичай втрачають експлуатаційні властивості першими.

Паливороздавальні пістолети відрізняються між собою по:

 • Проточності - параметр вказує на кількість палива, яке здатне пропустити кран за одну хвилину, звичайні пристрої розраховані на 40-60 літрів, високопродуктивні - на 70-120;
 • Різновид нафтопродуктів - вузькоспеціалізовані крани на ринку зустрічаються рідко, сучасні пістолети являють собою універсальні рішення, які можна використовувати з дизельним паливом, бензином, гасом;
 • Діаметр сопла - розмір підбирається виходячи з діаметра горла ємностей, які будуть заправлятися, універсальні крани поставляються з соплом від 25 до 30 мм, цього достатньо для баків більшості транспортних засобів.

Додатково звертають увагу на поворотну та розривну муфту. Перша зазвичай входить у стандартну комплектацію. Вона захищає шланг від пошкоджень, перегинів та скручування. Якщо виробник не передбачив муфту поворотну, її можна замовити окремо.

Розривна муфта роз'єднує шланг та колонку, насос, якщо водій забув витягти кран із бака автомобіля після заправки.

Переваги оформлення замовлення в інтернет-магазині Lebedka.UA

Онлайн магазин здійснює продаж великого найменування заправних пістолетів. Всі моделі створені з урахуванням стандартів, що діють, дозволяють будь-якому підприємству організувати міні-заправку для свого парку техніки.

Замовлення паливороздавальних кранів в Лебідка.ЮА надає такі переваги:

 • прийнятні ціни без прихованих комісій та зайвих націнок;
 • гарантія від виробника;
 • наявність всієї необхідної документації на товар;
 • швидка доставка;
 • зручне оформлення замовлень на сайті;
 • допомога у виборі і т.д.

Доставка здійснюється великими транспортними компаніями.

Згорнути

Поширені запитання

Відгуки про Пістолети заправні

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!