Трелювальні лебідки

Фільтри
← Назад
Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Трелювальні лебідки від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Лебідка трелювальна на трактор МТЗ

Сталеві трелювальні лебідки створені для переміщення і транспортування деревини. Постійні модернізації моделей дають можливість використовувати їх для різноманітних завдань із заготівлі та розчищення лісоповалу. За допомогою лебідки для МТЗ або інших колісних тракторів здійснюється трелювання стовбурів дерев до місця навантаження.

Види і особливості

Основним завданням будь-якої техніки є полегшення праці. Тому трелювальна лебідка на МТЗ - це найбільш зручний спосіб підняти колоди, закріпити і перемістити на заднє місце. Конструкція на жорстких рамах допомагає розчистити ліс, прорідити парк, скласти лісоповал в доступній для колісного транспорту місцевості.

Критерії, за якими прийнято вибирати обладнання, розділені на категорії:

 • за типом обертання - ручні, гідравлічні, електричні;
 • за призначенням - монтажні, тягові, змішані;
 • за характеристиками - привід, вантажопідйомність, довжина троса.

На відміну від ручних тросових механізмів, лебідка трелювальна навісна спеціально призначена для закріплення, підйому і перенесення вантажів на будь-які відстані. Незамінне обладнання при переміщенні колод в лісозаготівельних компаніях або приватних підприємствах.

Переваги

Перш ніж придбати тяговий механізм, покупець задається питанням: що я отримаю, якщо куплю лебідку трелювальну на МТЗ. У використанні даного обладнання є багато плюсів. Головні переваги.

 1. Гідравлічне або механічне управління.
 2. Високоякісний матеріал (сталевий трос і рама з порошковим напиленням).
 3. Легкий монтаж на трактор.
 4. Компактність, ефективність, безпеку.
 5. Тягове зусилля високої вантажопідйомності.

Встановлюється лебідка трелювальна на трактор типу МТЗ або інший транспорт на колесах. Управляється дистанційно за допомогою пульта. Це підвищує ефективність праці в лісозаготівлі, так як для роботи потрібна одна людина.

Де купити

Устаткування для лісозаготівлі виготовляється в Словенії. Компанія «Тайфун» випускає тягові конструкції високої якості, призначені для переміщення багатотонних вантажів на будь-які відстані. Надійне закріплення забезпечує сталевий трос, механізм приводиться в рух гідравлічним або електричним мотором.

«Тайфун» - це трелювальна лебідка, купити яку можна в магазині lebedka.ua за цінами виробника. Параметри вибору навісного обладнання:

 • вантажопідйомність - може бути від 6,5 до 10,4 тонн;
 • довжина троса - від 30 до 130 метрів;
 • управління - електричне або ручне.

Крім того, в каталозі магазина є тягові механізми для буксирування авто, швартування кораблів, а також інших завдань, що вимагають підйому, перенесення і утримання вантажів. Оптимальні ціни, точні характеристики, зручна система оплати і доставки по містах України.

На всі вироби видається гарантія від виробника. Довжина троса і тип управління вказано в характеристиках на сайті магазина. Якість і зручність - це «Тайфун».

Дізнатися більше
Дізнавайтеся про нові акції першими!