Стійки трансмісійні

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Стійки трансмісійні від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Асортимент стійок трансмісійних з гідравлічним приводом

Ремонт трансмісії транспортних засобів часто передбачає зняття та встановлення КПП. Габарити та вага вузла не дозволяють виконувати ці процедури вручну. Тому для вирішення цього завдання вдаються до допомоги такого спеціального обладнання, як трансмісійна стійка. У плані функціоналу вона має багато спільного із стандартним гідравлічним домкратом.

Основні функції трансмісійної стійки:

 • переміщення вантажів у вертикальній площині;
 • утримання знятого вузла на висоті.

Багато моделей пристроїв припускають наявність коліс, за рахунок яких КПП можна переміщати майстернею. Основними елементами конструкції виступають платформа та кріплення. Для фіксації деталей невеликий час достатнього «краба». При тривалих ремонтних операціях слід використовувати додаткові елементи кріплення.

Різновиди трансмісійних стійок

Стійки переміщують вантажі з допомогою роботи гідравлічного насоса. Нагнітання тиску здійснюється за допомогою важеля. За способом керування стійки класифікуються на ножні та ручні. Останні трапляються рідко. Ніжні звільняють ручки до виконання інших операцій.

Стійки також класифікуються на:

 1. стаціонарні та складані;
 2. одно-і двоступінчасті;
 3. з «крабом», верхньою платформою.

Основними характеристиками пристроїв даного типу виступають – висота підйому та підхоплення, вантажопідйомність. Дані характеристики підбираються з урахуванням виду техніки, що обслуговується. Завжди рекомендується використовувати обладнання з невеликим запасом міцності, щоб зменшити швидкість зношування.

Інші характеристики трансмісійних стійок:

 • діаметр штока;
 • вага обладнання та габарити;
 • вартість;
 • виробник.

Хороше обладнання працює плавно, педаль переміщається спокійно та без ривків. Усі металеві поверхні обов'язково повинні мати антикорозійну обробку.

Догляд та особливості експлуатації

Трансмісійні стійки, як і будь-яке інше обладнання, потребують правильного догляду. Усі рухомі складові підлягають мастилу. Один раз на рік необхідно міняти олію в гідроциліндрі. Не рекомендується використовувати кілька різновидів олії. Підвищена увага приділяється поршню та штоку. На поверхні не повинно бути іржі.

Використовують стійки виключно на рівній поверхні. Підлога повинна бути твердою, щоб попередити перекидання інструменту. Вузол трансмісії та інші деталі, що переміщуються, потрібно надійно фіксувати, не допускаючи перекосу в будь-яку зі сторін.

Доставка гідравлічних стійок по Україні

Шукайте трансмісійну стійку для майстерні? Зверніть увагу на асортимент нашого магазину. Каталог включає популярні моделі, що активно використовуються на багатьох СТО в Україні. Наявність обладнання з різними характеристиками – підбирайте оптимальну модель, а ми організуємо швидку доставку. Замовлення приймаються майже з усіх населених пунктів України, достатньо наявності поряд відділення перевізника. У разі виникнення питань щодо доставки, характеристик конкретної моделі, звертайтесь до співробітників магазину. Консультації надаємо за телефоном та електронною поштою.

Згорнути

Поширені запитання

Для оптимального вибору зверніть увагу на кілька пунктів:

 • тип свого транспортного засобу, його масу;
 • вантажопідйомність механізму;
 • функціональність (наявність коліс, ручний/ножний привід);
 • висота підйому;
 • можливість складання для зручності зберігання.

Так, ми співпрацюємо з найбільшими службами доставки в Україні, зокрема і з Укрпоштою.

Відгуки про Стійки трансмісійні

Домкрат підкатний трансмісійний гідравлічний 1т 210-780mm TORIN 25102 грн

Коли купував, то сумнівався трохи в цьому домкраті, але після роботи з ним повністю задоволений результатом. Ідеальний варіант і повністю ви...

Андрій • 12.10.2022

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!