Сівалки

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Сівалки від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Сівалка зернова

Необхідність правильного та своєчасного висіву зерна дуже важлива в агроіндустрії. Саме тому є гостра необхідність у відповідному функціоналі для посіву різних культур. В каталозі товарів нашого інтернет-магазину можна знайти та обрати чудові сівалки різного функціоналу:

  • місткість контейнерів від 70 л до 500 л;
  • дальність розсіювання до 24 м;
  • кількість виходів для розсіювання зерна 8 або 16.

Купити сівалку зернову доречно в будь-яку пору року, будь-то зима чи навіть сезон посівів. Це 100% забезпечить надійність та впевненість в готовності до наступного посіву, оскільки ж не всі культури в один час висівають. Одна з особливостей представлених сівалок точного висіву в нашому магазині - це можливість подальшого використання деяких моделей, як розсіювач добрив. Що є дуже зручним пристроєм та універсальним для більшості невеликих сільських господарств та навіть потужних агрокомплексів.

Купити сівалку зернову

Сівалка точного висіву якого бренду є?

Представлені у нас кілька крутих виробників сівалок на міжнародному рівні. Проте найпопулярнішим серед користувачів залишаються сівалки Lehner. Це німецький бренд-виробник, який на агроринку в числі перших вже багато років. Всі пристрострії виготовляються за міжнародними стандартами та проходять етап тестування безпосередньо виробником. 

Ще однією особливістю Lehner є моделі сівалок зернових, які можна встановлювати не лише на спеціалізовані транспортні засоби, а навіть на:

  1. мінітрактор;
  2. сівалка для мотоблока;
  3. пікап;
  4. квадроцикл;

Купити сівалку зернову

Часто запитують про наявність пристроїв для малих господарських потреб, таких як “сівалка ручна”. На даному етапі ми працюємо над глобалізацією цього питанням, але при необхідності за твоїм запитом можемо індивідуально пропрацювати питання та при можливості знайти необхідний товар. 

Ще більше різних агро пристроїв можна знайти в категорії “Навісне обладнання”.

Більше цікавої інформації можна знайти тут.

Також Вас можуть зацікавити "Розкидачі добрив"

Згорнути

Поширені запитання

Це універсальний тип зернових сівалок німецького виробника з можливістю використання для посіву різних культур та за допомогою різних транспортних засобів: міні трактор, мотоблок, квадроцикл.

Відгуки про Сівалки

Пневматична сівалка Lehner VENTO Duo 230 л 50/50 431911 грн

Купив цього року, отримав уже, по якості дійно хороша. Піде в роботу навесні.

Йосип • 25.11.2022
Універсальна сівалка Lehner SuperVario 170 л 93264 грн

Дійсно варта уваги сівалка, ні разу не пошкодував по те, що її придбав. Цьогоріч купую більшу від цього виробника і впевнений, що вона буде...

Євген • 25.11.2022

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!