Диски на причіп

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Диски на причіп від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Диски колісні для причепів

Важливо розуміти що диски для причепів дещо інші ніж ті, що використовуються для автомобільних коліс. Вони відрізняються більшою вантажепідйомністю, отворами для кріплення (розміщені дещо по іншому). Порівняно з вітчизняним виготовленням  дисків, що підходили, як до автомобіля, так і до причепа американські та європейські виробники дотримуються інших стандартів.

Головна особливість різниться у проектуванні і послідовності виготовлення деталей. Вітчизняні виробники створюють спершу ходову частину, а потім під неї поганяють прицеп. Що стосується європейських  та американських, то вони спершу проектують причеп, тоді ходову частину, в тому числі диски та покришки. В цьому велика різниця також і ринкового наповнення на закордонних ринках і наших.

Характерні особливості вибору колісних дисків

На що варто звертати увагу під час вибору колісних  дисків для причепа? Є ряд головних критерій вибору:

 • метал, з якого виготовлений диск повинен бути міцним та надійним;
 • вантажопідйомність, щоб міг витримати відповідні навантаження причепа; 
 • вага, щоб не впливала на плавність ходу причепа;
 • ширина, важливий аспекти для стійкості причіпного пристрою;
 • геометрія диску, щоб запчастина відповідала параметрам ходової і можна було легко встановити на місце заводського диску. 

Категорії поділу дисків

До питання вибору дисків потрібно відноситися досить уважно, щоб врахувати усі нюанси параметрів. Оскільки, від цього залежить чи підійде диск і чи зможете ви його поставити.

 1. Стальні - найрозповсюдженіші у використанні, зручні у використанні, хоча й досить важні. Але підлягають швидкій деформації і дуже важливо, щоб проходили ряд антикорозійної, захисної обробки. Лише після усіх норм виготовлення і запобігання швидких ушкоджень, такий диск прослужить досить довго.
 2. Ковані - виготовляються з алюмінієво-магнієвого сплаву, далі проходять етап кування і термомеханічну обробку. Це надає міцності і відповідно високого рівня довговічності використання, проте за високу вартість.
 3. З легких сплавів - такі диски виливаються з алюмінієво-магнієвого сплаву, але без необхідної обробки вони можуть просто лопнути під час руху.
 4. Складні - конструкція такого диску складається з кількох елементів, що з'єднані між собою титановими болтами.

Купити колісні диски для прицепа, та багато інших необхідних деталей відмінної якості можна лише в нашому інтернет-магазині. Широкий асортимент товарів від провідних міжнародних виробників представлений в каталогах нашого сайту. Обирай найкраще.

Згорнути

Поширені запитання

 • Диск колісний сталевий для причепа MEFRO 13" 5Jх13 Н2 112х5
 • Диск колісний сталевий MEFRO для причепів 14 "5,5Jх14 112х5
 • Диск колісний сталевий для причепа MEFRO 12" ET 30
 • Диск колісний сталевий для причепа MEFRO 12" ET 30
 • Колісний диск для причепа AL-KO 6J 66.5/112/5/E12 ЕТ30
 • Диск колісний сталевий для причепів MEFRO 10"

Стальні диски від брендів MEFRO та AL-KO найпопулярніші у використанні. Все завдяки якості виготовлення, міцності матеріалу, відповідних параметрів виготовлення та надійним брендам з багаторічним досвідом.

Відгуки про Диски на причіп

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!