Лічильники палива

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Лічильники палива від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
14 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Лічильники палива для паливоперекачувального обладнання: переваги, особливості вибору

Лічильники палива використовуються в міні АЗС, входять до комплектів обладнання для перекачування ПММ. Вони забезпечують повний контроль за витратою палива, полегшують облік. Сучасні пристрої відрізняються надійністю та високою точністю.

Лічильники поділяються на 2 основні типи:

  1. Механічні. Найбільшого поширення мають пристрої з роторним поршнем. Реєстрація витрати здійснюється за допомогою механічного поворотного циферблата. Дані на циферблаті не обнулювані.
  2. Електронні. Характеризуються підвищеною точністю. Функціонал багатьох моделей дозволяє зберігати дані калібрування, враховувати обсяг перекачуваного палива, скидати дані. Живлення здійснюється від батареї. Під час експлуатації слід стежити за рівнем заряду. З його падінням може зменшитися точність підрахунку.

Лічильники палива підходять для сільськогосподарських, будівельних компаній, таксопарків та інших підприємств, на базі яких організовано власну точку заправки.

Параметри вибору лічильника

Підбір витратоміра - це нескладний процес, який передбачає врахування всього кількох параметрів. Крім типу пристрою, беруть до уваги рідину, з якими працюватиме лічильник. Більшість сучасних моделей підходять одразу до кількох речовин. Бензинові лічильники також можна використовувати для підрахунку кількості літрів дизельного палива, гасу.

Важливим параметром є діаметр різьблення, через яке підходить підключення до паливоперекачувального обладнання. Існують пристрої на 1/8-3 дюйми. Деякі моделі розраховані більший діаметр.

Ще одна характеристика – точність виміру. Для нормальних пристроїв вона знаходиться в межах 0,25-3%. Точніші моделі мають відповідну ціну.

Чому вигідно замовляти лічильники палива в інтернет-магазині Lebedka.UA

Бажаєте покращити якість контролю за витратою паливно-мастильних матеріалів, збільшити рентабельність та ефективність бізнесу, тоді купівля витратомірів палива у нашому магазині стане вигідним капіталовкладенням. У каталозі представлений багатий вибір пристроїв для будь-яких запитів. Пропонована ціна одна з найкращих на українському ринку. Наявність моделі з високою пропускною здатністю, які можна використовувати з маслами, гасом, дизельним паливом, бензином та іншими рідинами.

Кожна позиція в каталозі відповідає високим стандартам, розрахована на безпроблемну експлуатацію багато років. Компактні розміри дозволяють встановлювати пропоновані лічильники у будь-якому місці, навіть у обмеженому просторі. Придбати можна від однієї одиниці. Додатково рекомендується звернути увагу на інше обладнання для перекачування палива.

Оформити замовлення можна прямо на сайті – достатньо вибрати товар та заповнити форму. З питань вибору та доставки звертайтесь за наведеними на сайті контактами.

Згорнути

Поширені запитання

Відгуки про Лічильники палива

Лічильник OGM 25 q з переднабором 8500 грн

Лічильник ТОП. Повністю задоволений товаром.

Віктор • 17.03.2023
Лічильник обліку палива К-44 3000 грн

Дуже хороший лічильник. В цьому магазині не вперше купую щось, задоволений всією придбаною продукцією.

Микола • 17.03.2023

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!