Шиномонтажне обладнання

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Шиномонтажне обладнання від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
14 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Устаткування для шиномонтажних майстерень за привабливою ціною

У категорію шиномонтажного обладнання входить велика кількість технологічних установок, що дозволяють проводити зняття, встановлення та ремонт коліс, заміну гуми, балансування, регулювання тиску та інші операції. Велика насиченість ринку продукції для СТО дозволяє підібрати відповідні верстати та інструменти з урахуванням бюджету та інших характеристик.

При підборі обладнання для шиномонтажної майстерні враховують:

  1. Тип та перелік коліс. У продажу є установки під конкретні види коліс та шин, у тому числі можна купити універсальні моделі.
  2. Швидкість роботи. Тут слід орієнтуватися кількість машин, які передбачається обслуговувати протягом дня. Для невеликої станції буде достатньо напівавтоматичних моделей. Якщо потік великий, слід придивитися до високопродуктивних, автоматичних установок.
  3. Виробника. Професійне, якісне обладнання випускають такі компанії, як Bright, Torin, ХЗСО, AirKraft і т.д.

Різновиди шиномонтажного обладнання

Все обладнання можна класифікувати на основне та допоміжне. Основу будь-якої шиномонтажної станції складають шиномонтажні верстати. Вони спрощують процес зняття та встановлення покришок на диск. Вони бувають двох типів – напівавтоматичними та автоматичними. У першому випадку робочий інструмент підводиться вручну, у другому – для приведення в дію монтажної лапи достатньо натиснути на педаль.

Не менш важливими вважаються балансувальні стенди. Ремонт коліс передбачає зміщення їхнього центру тяжкості, внаслідок чого може виникнути биття, вібрації. Експлуатація такого диска може призвести до його пошкодження, поломки підшипників, комплектуючих ходової. Балансувальні стенди усувають подібні проблеми. Вони поділяються на моделі для легкового та вантажного транспорту. Перші працюють із колесами до 70 кілограм, другі дозволяють виконувати балансування коліс вагою до 200 кілограм.

Інші види основного обладнання для шиномонтажу:

Також на шиномонтажній станції не обійтися без домкратів, наборів викруток та ключів, балансувальних кліщів тощо.

Допоміжне шиномонтажне обладнання дозволяє розширити спектр послуг, що надаються, підвищити швидкість та ефективність виконання робіт. Перед початком ремонту колесо слід ретельно очистити від забруднень. Для цієї процедури найкраще підходять автоматичні мийки.

Інші види корисного допоміжного обладнання:

  1. пневматичні витяги – ефективно доповнюють балансувальні стенди;
  2. інфлятори - пристрої для швидкого накачування безкамерних шин;
  3. генератори азоту - ще одне обладнання для накачування коліс;
  4. розширювачі бортів - допомагають розвести борти колеса для кращого доступу до камери.

Як придбати обладнання для шиномонтажу?

Інтернет-магазин «Lebedka.UA» дозволяє замовити все необхідне для шиномонтажу обладнання лише за кілька кліків. Структурований каталог, наявність фільтрів за основними параметрами суттєво спрощує пошук потрібних позицій. У картці кожного товару наведено основні характеристики. Використовуючи опцію «Порівняння», можна зіставити характеристики декількох моделей пристроїв в одному вікні. Для отримання додаткової інформації звертайтесь до спеціалістів нашого магазину. Вони готові надати повну технічну інформацію з усього обладнання, допомогти з підбором верстатів та інших механізмів під конкретні запити.

Шиномонтажне обладнання доставляємо за допомогою великих логістичних компаній, відділення яких охоплюють територію всієї України. Також наші клієнти можуть відвідати пункт самовивезення магазину у Вінниці.

Згорнути

Поширені запитання

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!