Вісь для причепів

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Вісь для причепів від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
14 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Вісі для легкових причепів

Вісь, по факту, труба круглого чи прямокутного розрізу, що являється центральним стрижнем для кріплення коліс. Механізм вісі для прицепа складається з валів, підшипників, маточників та осьових вузлів, що кріпляться по краях. Усі причіпні пристрої згодом удосконалюються і осьові механізми для легкового автомобіля в тому числі.

Осі для причепів легкових автомобілів

 • торсіонні осі з гальмом;
 • торсіонні без гальма;
 • ресорні осі;
 • пружинні.

Вісь торсіонна для прицепа

Найбільш вживані вісі для легкового прицепа - це торсіоні та ресорні види. Торсіонна підвіска має досить легку конструкцію, оскільки складається з двох труб, де одна кріпиться до коліс, а інша до рами. Ще необхідно обов’язково знерухомити ту частину підвіски, що кріпиться до труби. Для цього весь простір при встановленні заповнюється жгутами гумовими, саме тому таку вісь називають ще гумово-жгутна. Ця конструкція надає змогу отримати плавний хід.

В торсіонних підвісках є ряд значних переваг:

 • в експлуатації можуть знаходитися досить тривалий період часу;
 • не потребують технічного обслуговування без гальмівні моделі;
 • можна користуватися ними вічно, якби не зношування гумових джгутів;
 • дозволяють економити на використанні амортизаторів;
 • мають відносно невеликі розміри та масу.

Стосовно недоліків, то варто зауважити, що не потрібно збільшувати швидкість під час навантаження, тим паче на бездоріжжі.Та обов'язково враховувати максимально-можливе навантаження на гальмівну та без гальмівну моделі. Вісь без гальм здебільшого застосовується для легкових причепів, передбачених витримувати вагу не більше 750 кг. Гальмівні осі прицепа легкового автомобіля використовують при великих вантажах до 3,5 тонн.

Яку та де вісь для прицепа купити?

Головний критерій вибору осі полягає у навантаженні на неї, оскільки осі причепи та напівпричепи поділяються за максимально можливим перевезенням вантажу:

 1. навантаження на вісь до 750 кг;
 2. навантаження від 750 кг до 3.5 тонн;
 3. грузові осі причепів витримують до 10 тонн;
 4. та найбільше навантаження від 10 тонн та більше.

Також варто звернути увагу на відстань між кронштейнами, на радіус осі, спосіб кріплення - усе це впливає на функціонування пристрою і максимальну навантаженість.

Широкий асортимент електронного каталогу нашого інтернет-магазину дозволить купити осі для прицепа будь-якого автомобіля. На нашому сайті представлені найкращі товари від сертифікованого бренду AL-KO, оскільки ми являємося офіційним представником виробника в Україні.

Вісь прицепа алко вирізняється якісним матеріалом виготовлення, відміна обробка захищає від корозійного руйнування, а тестування кожної деталі забезпечує довговічне користування запчастиною.

Згорнути

Поширені запитання

 1. Легка конструкція та установка.
 2. Довговічне експлуатування.
 3. Без гальмівні моделі не потребують технічного обслуговування.
 4. Не потрібно використовувати додатково амортизатори, що дозволяє зекономити витрати.
 5. Якби не заміна гумових джгутів, то можна користуватися ними вічно.

AL-KO з поміж безлічі брендів безперечно випереджає всі інші по якості, міцності, оригінальності та довговічності. Запчастини AL-KO проходять відповідний рівень контролю та тестування перед виходом на ринок.

 • Торсіонні осі без гальма;
 • Торсіонні осі з гальмом.

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!