Warn

Сортувати:

Легендарний американський бренд WARN

Лебідки Warn вже давно стали синонімом надійності, якості і високої продуктивності. Компанія розробляє і виробляє повну лінійку позашляхового обладнання та аксесуарів, які підвищують ефективність повнопривідних автомобілів, позашляховиків, вантажних авто, квадроциклів та спецтехніки. WARN - визнаний в світі бренд в області підвищення продуктивності транспорту, завдяки винятковій якості виконання і надійності.

Warn це:

 • Світовий лідер у виробництві устаткування для офф-роуда
 • Преміальна якість лебідок
 • Warn створений для людей, створений щоб допомагати людям
 • Історія компанії

Warn Industries заснували Артур і Седі Уорн 10 червня 1948 року в США. Warn Industries почали з ідеї однієї людини перетворити тисячі джипів Другої світової війни в корисні, дорожні транспортні засоби. Лебідка WARN, розроблена в 1959 році, була першою рекреаційної лебідкою. Завдяки новаторським функціям, таким як міцний привід, лебідка WARN швидко стала провідним брендом для off-road гонщиків, любителів їзди по бездоріжжю і активного проведення часу. У 1970-х роках Warn встановив партнерські відносини з Ford з початковим випуском 20 000 наборів хабів на місяць для пікапів F-Series і Broncos. У 1968 році Терстон Уорн був названий президентом, а в 1980-х роках внуки Артура (Майкл і Деніел) стали членами Ради. Майк Уорн був призначений генеральним директором в 1984 році. Також в цьому десятилітті Warn Industries представила нові продукти на ринку лебідок, в тому числі перший триступеневий планетарний редуктор в галузі і вільно-спулерную муфту, нову корисну модель і першу в галузі всюдихідну (ATV) лебідку. Продовжуючи диверсифікувати свою лінійку продуктів, компанія також додала флешки крила і аксесуари для позашляховиків.

У 1990-х роках Warn з успіхом освоїли ринок лебідок для ATV / UTV квадроциклів. А в 2004 році був отриманий сертифікат ISO / TS 16949: 200 на відповідність якості продукції стандартам автомобільної промисловості.

WARN сьогодні

На сьогоднішній день лебідки WARN розробляються на виробничих об'єктах площею більше 400 000 кв.футов в штаті Орегон, США. Технічний центр знаходиться в Лівонії (Мічиган). Таким чином, весь цикл конструювання і виробництва зосереджений на території США і знаходиться під постійним контролем технічного відділу компанії. Warn має сертифікати якості для ISO / TS 16949: 2009 ISO 9001: 2008 та екологічної сертифікації ISO 14001: 2004. На продукцію отримано понад 110 патентів, але і це не межа в жадобі інновацій і розробок.

Асортимент лебідок WARN

На сьогоднішній день асортимент лебідок Варн включає в себе більше 600 продуктів для автомобілів різних класів, для комерційного і промислового використання.

Warn виробляє такі типи лебідок:

 • для джипів, вантажівок і позашляховиків;
 • лебідки для квадроциклів (Vanatage і ProVantage);
 • утилітарні моделі для підвищених навантажень (серія AC / DC);
 • портативні лебідки
 • для мотоциклів
 • промислові (гідравлічні лебідки і планетарні лебідки постійного струму);
 • військові та лебідки класу "Severe Duty";
 • пожежні рятувальні лебідки.

Крім цього, Warn випускає обладнання для снігоходів, бампери, 4WD-концентратори і т.п. Також Ви зможете купити повний набір аксесуарів і оснащення для лебідок: електрика, такелаж, захисні чохли, троси та роликові напрямні - все те, що робить роботу лебідки по-справжньому комфортною.

Купити оригінальну лебідку WARN можна тільки у офіційний дилерів марки. Купуючи продукцію Warn в інтернет-магазині Lebedka.ua Ви можете бути впевнені в автентичності товару. За запитом можливий підбір і доставка необхідних деталей, витратних матеріалів або ексклюзивних моделей лебідок.

Дізнавайтеся про нові акції першими!