Дишла для причепа

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Дишла для причепа від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
4 товара
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Дишло прицепа запорука надійної конструкції

Невід'ємним елементом конструкції причепа легкового автомобіля являється дишло. Цей спеціалізований пристрій виконує роль міцного і надійного буксирувального кріплення між автомобілем та причепом.

Види дишла на прицеп

Конструкція, матеріал та функціональне кріплення дишла залежить від параметрів експлуатації: вантажопідйоності, призначення, кількості осей. В загальному розділяють два основних види дишла:

 • І-подібне або пряме дишло;
 • V-подібне, трикутне або А-подібне дишло (в різних джерелах по різному називають, що не є помилкою).

Обов'язково потрібно враховувати при купівлі експлуатаційні параметри, що дозволить не помилитисяу виборі та подальшому зручному користуванні пристроєм.

 1. І-подібне (пряме) дишло здебільшого застосовують в конструкцію до одноосного причепа легкового автомобіля. Для перевезення незначних вантажів, здебільшого побутового характеру.
 2. V-подібне (трикутне) дишло за своїм призначенням справляється з вантажами середньої ваги і здебільшого кріпиться на двоосні причепи. Такий зчіпний пристрій допомагає запобігти розгойдуванню на дорожніх нерівностях.
 3. Подовжене V-подібне дишло застосовують для транспортування важких вантажів, здебільшого не побутового характеру. За допомогою такого дишла прицепа перевозять човни, квадроцикли, водні скутери, мотоцикли та подібні транспортні засоби.
 4. Дишло з регулюванням висоти для кріплення до різних моделей авто чи інших транспортних засобів. Це надає змогу універсального користування причіпним пристроєм.

Що купити? V-подібне чи І-подібне дишло?

За рядом переваг що притаманні трикутному типу пристрою обирають саме його. Проте все залежить від того, що потрібно саме Вам. 

Особливості трикутного дишла прицепа:

 • якісне та жорстке кріплення;
 • запобігає рокачуванню причепа;
 • дозволяє перевозити довгі матеріали (дошки труби).

Цим перевагам значно поступається пряме дишло. Але не варто забувати, що лише для малогабаритних причіпних пристроїв з маловантажністю та одноосьовим механізмом все ж таки краще придбати І-подібне дишло. Це забезпечить належний комфорт користування.

Дишло для прицепа купити

Придбати будь-який з видів причіпних пристроїв можна у нашому інтернет-магазині. В широкому асортименті товарів Ви знайдете пристрої за різними моделями та параметрами від провідного німецького бренду AL-KO. 

Щоб оформити замовлення варто лише обрати товар, вказати спосіб доставки та оплати. Доставку замовлень поводимо по всій території України. Якщо залишилися ще запитання чи уточнення, тоді звертайтеся до консультаніт за номером телефону, вказаному на сайті, де отримаєте відповіді на всі запитання.

Згорнути

Поширені запитання

 • І-подібне (пряме) дишло.
 • V-подібне (трикутне) дишло.
 • Дишло з регулюванням висоти.
 1. Пряме дишло застосовують при максимальному навантаженні до 750 кг.
 2. V-подібне - використовують від 750 кг до 3 тонн.

Сертифікований виробник AL-KO робить запчастини:

 • з якісного матеріалу;
 • надійної та міцної конструкції;
 • довготривалого користування;
 • усі деталі проходять попереднє тестування.

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!