Обладнання для AdBlue

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Обладнання для AdBlue від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Каталог обладнання для перекачування AdBlue

Устаткування AdBlue є актуальним для підприємств, де транспортні засоби з дизельним двигуном мають систему каталітичного відновлення. AdBlue сприяє очищенню вихлопу від токсинів. Рідина збільшує якість палива до рівня Євро 4-6. Речовина відрізняється агресивністю, т.к. до його складу входить сечовина та деіонізована вода. Тому обладнання для роботи з ним має бути виготовлене з відповідних матеріалів.

Різновиди обладнання для перекачування рідкого реагенту AdBlue

Системи перекачування очисної рідини можуть включати такі компоненти:

 • насоси;
 • фільтруючі елементи;
 • лічильники;
 • роздавальні пістолети;
 • хомути, фітинги;
 • шланги.

В інтернет-магазині Лебідка.ЮА представлені комплекти обладнання та окремі елементи.

Головним компонентом є насос. Для побутових умов достатньо ручних помп. Вони дозволяють перекачувати невеликі обсяги сечовини. Ручні насоси не потребують джерела живлення, працюють у польових умовах.

Для підприємств із великим штатом техніки рекомендовано електричні насоси. Найбільшого поширення мають однофазні агрегати з напругою 220 Вольт. Вони мають гарну продуктивність – 40-60 літрів залежно від моделі.

Виробники пропонують насоси різних типів. Найбільш популярними є відцентрові агрегати. Переміщення рідини здійснюється за рахунок відцентрової сили. Насоси обов'язково містять систему ущільнювачів, які запобігають протіканню. Корпус виготовляється із стійких до сечовини матеріалів.

Альтернативою виступають мембранні насоси. Вони підтримують налаштування рівня тиску та продуктивності, здатні функціонувати «всуху». Але це дорожче рішення, порівняно з відцентровими аналогами.

В асортименті магазину присутні автоматичні та механічні роздавальні пістолети. Перші при заповненні ємності автоматично перекривають подачу рідини, другі припускають ручну активацію клапана. Роздавальні пістолети значно спрощують процес обслуговування техніки, попереджають проливання реагенту.

Як придбати обладнання для перекачування AdBlue за доступною ціною?

Онлайн магазин Lebedka.UA пропонує вигідно купити продукцію відомих виробників у цій галузі. У каталозі доступне лише оригінальне обладнання із заводською гарантією. Термін гарантії варіюється в межах 12-18 місяців, залежно від бренду.

Клієнти магазину можуть розраховувати на:

 • Кілька способів оплати;
 • Швидку доставку - працюємо відразу з декількома великими перевізниками, вибрати відповідну логістичну компанію можна при оформленні замовлення;
 • Можливість обміну/повернення відповідно до законодавства;
 • Ввічливе та оперативне обслуговування;
 • Самовивіз замовлень у Києві та Вінниці.

За допомогою в оформленні замовлення, консультацією щодо вибору звертайтесь до служби підтримки. Наші співробітники дадуть відповіді на всі запитання. Відповіді на найпопулярніші запитання вже є на сайті.

Згорнути

Поширені запитання

Можна встановлювати електричні, а можна й ручні насоси, все залежить від обсягу перекачування рідини.

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!