Важільні шприци для змащення

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Важільні шприци для змащення від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Шприци важільні мастильні: принцип роботи, особливості підбору

Важільні або плунжерні шприци представляють спеціальні інструменти, розроблені для точної подачі пластичного мастила до вузлів різних агрегатів під тиском. Вони зазвичай використовуються у зв'язці з тавотницями, розміщеними на обслуговуваному устаткуванні. Для герметичного підключення до прес-маслянок застосовуються гідравлічні муфти. Важельні мастильні шприци можна використовувати для змащування шарнірів, ступичних вузлів, підшипників і т.д.

Конструкція та види плунжерних шприців

Важельні шприци вважаються одними з найпростіших пристроїв для змащування, завдяки чому вони мають найбільше поширення. Основу складає компактний корпус у формі циліндра із ємністю для матеріалу для змащення. Усередині нього розташовується шток із поршнем. Корпус найчастіше виконується з алюмінію та сталі. Також на ринку є моделі із прозорими, напівпрозорими корпусами з полімерних матеріалів. Вони легші, стійкіші до корозії, за рахунок прозорості роблять процес контролю за рівнем мастила зручнішим. Корпус з'єднується з плунжерним вузлом за допомогою різьблення.

Неабиякою популярністю користуються шприци важеля для обслуговування вузлів ковзання з корпусом без поршня. Інструмент містить телескопічний корпус у вигляді зовнішнього балона зі змащувальним матеріалом та внутрішньої трубки. Балон грає роль поршня.

Плунжерний вузол з'єднується з механізмом важеля за допомогою шарніра. Важель змушує плунжер робити рухатися поступально. У верхній точці мастило потрапляє в циліндр. Як тільки плунжер опускається, робочий отвір закривається і всередині з'являється область високого тиску. Після чого відкривається клапан, а мастило через трубку подається на прес-маслянку.

Плунжерні принципи класифікуються на два види пристроїв:

  • дворучні;
  • одноручні.

Різниця полягає лише у пристрої важеля. У дворучних моделях використовується стандартний важіль. Одна рука утримує корпус інструменту, друга рухає важіль і, відповідно, плунжерний вузол. Одноручні пристрої комплектуються укороченим важелем. Тримати інструмент і стискати важіль можна однією рукою, що зручно, адже друга залишається вільною для інших маніпуляцій. Перші шприци продуктивніші, другі – зручніше.

Ключові параметри мастильних важільних шприців:

  • обсяг - варіюється в межах 120-1000 куб. сантиметрів;
  • в'язкість - більшість моделей здатні працювати з речовинами до NLGI 2 у плані в'язкості;
  • тиск - діапазон 200-750 Бар;
  • рівень мастила, що видавлюється за один цикл роботи плунжера – 0,4-2 грами.

Також інструменти відрізняються за розміром наконечників, з якими можуть працювати. Бувають метричні та дюймові пристрої.

Поради щодо вибору плунжерних шприців

Асортимент «Lebedka.UA» включає важелі шприци різних виробників з широким переліком характеристик. Також у каталозі є супутні аксесуари – муфти, прес-масляни і т.п. Для професійного застосування рекомендовані шприци з тиском 400-700 бар. У побутових умовах буде достатньо менш продуктивних моделей.

Якщо обладнання обслуговується рідко, а кількість вузлів невелика, достатньо придбати мастильний шприц об'ємом до 400 мілілітрів. Регулярне мастило зручніше робити за допомогою об'ємних інструментів, які дозволять не відволікатися постійно на заправку.

Щоб замовити плунжерний шприц, просто додайте модель, що сподобалася, в «Кошик» і надайте дані для зв'язку. У формі також можна вибрати спосіб оплати та доставки, вказати адресу. Інтернет-магазин доставляє мастильне обладнання багатьма містами, селищами України. Наші фахівці готові надати інформацію щодо будь-якої позиції, допомогти у підборі інструменту під конкретні завдання.

Згорнути

Поширені запитання

Ціни на шприц важільний для змащення стартують від 593 гривень.

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!