Інструмент обтискний

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Інструмент обтискний від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
8 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Каталог обтискних інструментів для виконання широкого спектру завдань

Обтискний інструмент допомагає швидко та якісно з'єднувати силові кабелі, ланцюги зі слабким струмом. Він дозволяє отримати високу щільність контакту без потреби в паянні. У категорії обтискного інструменту найбільшого поширення мають крімпери або опресувальні кліщі. Вони класифікуються на 2 категорії:

  1. універсальні;
  2. спеціального призначення.

Працюють крімпери за принципом ножиць, тільки їх конструкція передбачає наявність не ріжучої кромки, а спеціальних губок, які спресовують дроти під тиском.

Опресувальні кліщі мають такі переваги:

  • простота використання, впорається навіть новачок;
  • висока швидкість – на встановлення контакту, обпресування потрібно лише близько 3 секунд;
  • якість з'єднання алюмінієвої, мідної проводки набагато вище, ніж класичне скручування.

Пристрій обтискного інструменту

Стріпери-кримпери, прес-кліщі та інші обтискні інструменти характеризуються невеликою вагою та розмірами, завдяки чому вони легко поміщаються в руці. Управління виконується 2 ручками. Для зручності, бажано, наявність пластикових/прогумованих накладок. Пластик жорсткіший, а гума попереджає ковзання.

Контактна група виконується із зносостійкого матеріалу, здатного витримати тиск у кілька кілограм. Найчастіше вона робиться із хром-ванадієвої сталі. Один інструмент підтримує обтискання щонайменше кількох типів з'єднань. Чим їх більше, тим функціональніше кліщі, та й ціна зростає.

Для запобігання руйнуванню клем та конекторів обтискний інструмент комплектується блокатором переміщень.

Види обтискного інструменту

У продажу зустрічаються:

  • конекторні кліщі – використовуються для обтискання кручених пар та телефонного кабелю;
  • кліщі для штекерів коаксіального типу – призначені для монтажу систем відеоспостереження, зв'язку, передачі телевізійних сигналів;
  • кліщі для наконечників трубчастої форми - підходять для роботи не тільки з трубчастими, але і здвоєними/одинарними наконечниками з перетином до 6 мм, припускають наявність діафрагмової матриці, що саморегулюється;
  • кліщі для клем без ізоляції – крімпери для кабельних наконечників, гільз тощо;
  • знімники ізоляційного матеріалу – пристрої для зачистки різних типів проводів, зняття оболонок.

При виборі відповідного обтискного інструменту необхідно орієнтуватися на довжину, перелік робіт, що виконуються, типи з'єднань. Перевагу слід віддавати брендам із гарною репутацією. Саме такі зібрані в даному розділі каталогу інтернет-магазину Lebedka.UA. Уся продукція сертифікована. У продажу є окремі інструменти та набори, підібрати які, вам допоможе команда наших фахівців. Оформляйте замовлення сьогодні – доставимо протягом кількох днів.

Згорнути

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!