Генератори 380 В

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Генератори 380 В від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Генератор 380 вольт

Електрогенератори один з найнеобхідніших продуктів для будь-якого підприємства чи дому. Генератори 380 вольт особливо корисні для підприємств, фабрик, сільських господарств, складів, будівництва та безлічі інших сфер діяльності. Купити генератор 380 вольт варто власникам електроприладів які є споживачами напруги в 380 В. 

Трифазні генератори (380 В) працюють за загальним принципом перетворення механічної енергії в електричну, що дозволяє забезпечити безперебійну роботу електроприладів. Працюють ці генератори за допомогою різного палива, яке передбачене виробництвом, це може бути:

  • бензин (має найбільший попит, хоча й з недоліком, оскільки бензин в баку закінчується швидше);
  • дизель (ідеальний варіант для будь-якого генератора, проте менш затребуваний);
  • газ (зазвичай використовується для стаціонарних генераторів на великих фабриках).

Купити генератор 380 вольт

Критерії вибору генератора 380 вольт

Перш за все визнач необхідну потужність для роботи всіх електроприладів, це може бути 1, 3, 5, 10 кВт та більше. Головне обрати потрібно із запасом на 20%, що в подальшому дозволить не турбуватися про перевантаження системи під час одночасної роботи усіх пристроїв.

Також корисно звернути увагу, яка установка потрібна: стаціонарна чи пересувна. Часто звертають увагу на наявний захисний кожух від зовнішнього впливу, це якщо встановлення буде надворі, а не в приміщенні. 

Шумозахист одна з другорядних особливостей, так би мовити бонус, а підійде таке точно для офісних приміщень, де підключення буде всередині офісу в місці де працюють люди.

Знайти необхідний генератор можеш в каталозі нашого інтернет-магазину. Широкий асортимент дозволяє обрати саме той, що потрібно. Або ж телефонуй за номером вказаним на сайті - наші фахівці нададуть всю необхідну інформацію та консультацію.

Дізнатися більше

Поширені запитання

Відгуки про Генератори 380 В

Бензиновий генератор ALEN BMER 13000-3 272539 грн

Маю такий вдома. Чудовий варіант для господарства, гаража, ремонтів.

Михайло • 29.11.2022

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!