Маслянки важільні

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Маслянки важільні від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Важільні заправні маслянки: призначення, конструкція, види

Вузли з рухомими компонентами потребують регулярної подачі мастильних матеріалів. Для цих цілей використовуються важільні маслянки. Вони мають вигляд пристрою, що складається з герметичної ємності та насоса (нагнітача).

Важільні маслянки дозволяють зберігати в середньому від 300 до 1000 мілілітрів мастила. Немає потреби перед кожним обслуговуванням вузлів відкривати каністру з олією. Однієї заправки маслянки вистачає мінімум на кілька використань залежно від кількості обладнання.

Маслянки дозволяють підтримувати чистоту на робочому місці, дозовано подавати мастильні матеріали на деталі, що труться. Для обслуговування деталей у важкодоступних місцях передбачені подовжувачі.

Різновиди важільних маслянок

Пристрої різняться між собою видом подовжувача, положенням важеля, матеріалом корпусу. Подовжувачі бувають жорсткими, гнучкими та напівжорсткими, вигнутими та прямими. Виготовляються вони із силікону, ПВХ, гуми, пластику, металу. Одну маслянку можна використовувати з різними подовжувачами, підбираючи оптимальний варіант для кожного випадку.

Корпус пристрою буває пластиковим та металевим. Пластикові зазвичай розраховані на невеликий об'єм, дешевші та легші. Завдяки високій прозорості забезпечується візуальний контроль за кількістю мастила, що залишилося. Металеві випускаються у різному обсязі, вирізняються довговічністю, стійкі до механічного впливу. Вони можуть мати різну форму – від конуса до півсфери. Для захисту від корозії передбачається порошкове покриття, причому як зовні, так і зсередини. Корпус найчастіше фарбується в чорний, або синій, червоний колір, але існують інші варіанти.

Важіль маслянки може розташовуватися спереду, зверху та ззаду. Пристрої двох останніх типів припускають обов'язкову наявність рукоятки. Маслянки з переднім важелем мають резервуар зі змінним або малим діаметром, який легко поміщається в руці і виконує функцію рукоятки.

Як працюють заправні мастила?

Принцип роботи у всіх пристроїв однаковий. Важелева маслянка складається з ємності, в якій зберігається мастильний матеріал, і нагнітача важільного типу, вбудованого в пробку. Також у пробці знаходиться важіль з шарніром та штуцер, за допомогою якого підключається подовжувач. Як додаткові елементи на корпусі може розташовуватися гак для зручного зберігання, кріплення, що дозволяють завжди мати під рукою додатковий подовжувач.

Заправні маслянки комплектуються горизонтальними та вертикальними нагнітачами:

  1. Нагнітачі першого типу містять внутрішній поршень, 2 канали та клапани кулькового типу – нагнітальний та всмоктувальний. Поршень перебуває між каналами, підключений до важеля. Якщо натиснути на важіль, то за рахунок руху поршня вперед у каналі, що всмоктує, виникне місце розрідження, яке заповнить масло. Рухаючись у зворотному напрямку поршень перекриває всмоктувальний клапан і відкриває нагнітальний, через який мастило подається в нагнітальну трубку, а потім – в подовжувач, звідки через наконечник воно тонким струменем надходить на вузол, що обслуговується.
  2. Нагнітачі другої категорії мають схожий пристрій, але в них роль каналу, що всмоктує, виконує трубка, безпосередньо пов'язана із важелем.

Важільні маслянки подають мастило не відразу. Нагнітання мастильного матеріалу здійснюється поступово, шляхом декількох рухів важеля.

Особливості експлуатації та підбору заправних маслянок

Під час покупки важільної маслянки варто звертати увагу на особливості конструкції, положення важеля, доступні варіанти подовжувачів, корисний об'єм. Якщо пристрій використовується рідко, не піддається серйозному механічному впливу, перепадам температур, можна обмежитися моделлю із пластиковим резервуаром. Для постійного застосування раціональніше купувати пристрої з міцнішим корпусом.

Положення важеля не впливає на якість роботи, а залежить від особистих переваг. Комусь комфортніше керувати важелем за допомогою великого пальця, іншому – вказівного. Щоб продовжити ресурс маслянки, необхідно іноді чистити пристрій.

Підібрати якісну маслянку можна в магазині «Ledebka.ua». У каталозі зібрано великий асортимент від відомих виробників. Для отримання додаткової інформації зверніться до служби підтримки.

Згорнути

Часті питання про Маслянки важільні

Середня вартість: 338.82 грн.

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!