Щіткові вузли

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Щіткові вузли від до
У такому діапазоні немає товарів.
Код: 033314
Відео Набір щіток карбон. EW-9500 12V
Під замовлення
861 грн
Код: 033311
Відео Набір щіток карбон. ATV-4500 12V
Під замовлення
804 грн
More products
Показати ще
6 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Щіткові вузли для лебідок

Лебідка - досить надійний механізм для любителів бездорожья для витягування машин з кюветів, болота і підняття, наприклад важких вантажів. Але завжди знайдеться деталь, яку з часом потрібно міняти або через поломку або знос. Щітковий вузол схильний до зносу, так як контактами в нього є графітові стрижні, які з часом стираються.

Чому стираються?

Відбувається постійне тертя графітових стрижнів з контактами колектора якоря і з часом зношуються, стираються і приходить час їх міняти. Незважаючи на надійність усього механізму, в конструкції є запчастини, які з часом доводиться міняти через знос - щітковий вузол.

Купити щіткові вузли для лебідок

Ремонт і обслуговування

Заміна щіток не вимагає особливих зусиль і часу, тому що для того, щоб було зручно здійснювати ремонт виробники продумали, щоб щітки з притискними пружинами були об'єднані в один вузол. Знос щіток є частою причиною поломки електродвигуна лебідки.

Як вибрати щіткові вузли для лебідок?

Щіткові вузли відгуки

Підібрати цю деталь згідно:

  • потужності лебідки;
  • марці двигуна лебідки;
  • коду самого вузла лебідки.

Краще не займатися самодіяльністю по-поводу вибору запчастини, а вибирати саме до цієї лебідці по марці і моделі (інформація вказана в інструкції), і з огляду на звичайно ж потужність, інакше, при інших варіантах це просто будуть зайві витрати.

Де купити щіткові вузли для лебідок?

Купити щіткові вузли до лебідки можна в нашому інтернет-магазині lebedka.ua, а також інші запчастини та аксесуарів до лебідок. Кваліфікована допомога наших менеджерів допоможе Вам у виборі деталей і потрібних комплектуючих.
Оригінальні запчастини, доступна ціна, швидка доставка по всій Україні - пріоритети нашої роботи.

Згорнути

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!