Кришки редуктора

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Кришки редуктора від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
4 товара
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

КРИШКА РЕДУКТОРА ДЛЯ ЛЕБІДКИ

Редуктор - найскладніше комплектувальне автомобільної лебідки, без якого неможлива її безперебійна робота. Принцип роботи редуктора, полягає в тому, що він відповідає за передачу крутного моменту при цьому знижуючи кутову швидкість обертання (обороти) від двигуна на барабан з тросом, ланцюгом або стропою. Цей спосіб роботи однаковий для всіх типів лебідок: електричних і гідравлічних, у яких дія редуктора ідентичні. Іноді трапляється, що редуктор, виконуючи свою значну роботу, піддаючись великому навантаженню, виходить з ладу. І незначною поломкою може бути що просто лопнула або пошкоджена кришка редуктора.

Скільки коштує кришка редуктора

Кришка редуктора. Функції

Кришка редуктора виконує такі функції:

  • забезпечує доступ всередину деталі для заміни запчастин або ремонту;
  • захищає від попадання всередину бруду, пилу і води;
  • захищає від пошкоджень.

Кришки редуктора для лебідки і особливості

При виробництві своїх виробів, фахівці завжди враховують особливості експлуатації. Тому при виробленні запасних частин використовують максимально якісні матеріали найменш піддатливі до механічних навантажень та ушкоджень. Несвоєчасна заміна зламаної кришки редуктора може стати причиною поломки всього механізму, так як бруд, вода або пил потрапляли на внутрішні деталі.

Кришка редуктора відгуки

Як і де купити кришки редуктора для лебідки?

Для правильності вибору потрібної кришки редуктора потрібно знати модель своєї лебідки. Купити кришку для редуктора для електричної, гідравлічної лебідки та інші аксесуари можна в нашому інтернет - магазині lebedka.ua. Ми працюємо тільки з перевіреними і надійними постачальниками, тому вам не доведеться хвилюватися за якість товарів. Швидка доставка, доступна ціна, приємне обслуговування - наші основні пріоритети роботи. Доставка по всій Україні.

Згорнути

Поширені запитання

Скоріш за все, кришка редуктора від одної лебідки не підійде до іншої моделі. До того ж, така деталь від інакшої лебідки не забезпечить захисту від вологи та пилу. Детальніше ознайомитись про будову та ремонт електричної лебідки.

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!