Паливороздавальні комплекти 12-24 В

Паливороздавальні комплекти 12-24 В від до
У такому діапазоні немає товарів.

Оооппс!

 У цій категорії відсутні продукти

Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Заправні комплекти для дизельного палива та бензину 12-24 В

Паливороздавальні комплекти 12-24 В – це оптимальне та недороге рішення для перекачування палива. Вони працюють від джерел живлення з напругою 12 або 24 Вольт, що забезпечує високу мобільність. Комплекти можуть використовуватися в стаціонарних, польових умовах, достатньо підключити двигун до акумуляторної батареї, доставити ємність з паливом.

Паливороздавальні набори дозволяють заправляти:

  1. вантажну, сільськогосподарську, будівельну техніку;
  2. легкові автомобілі, квадроцикли, катери і т.д.

Що входить до комплекту заправки?

Стандартний набір передбачає наявність:

  • насоса для перекачування палива;
  • роздаткового шланга;
  • паливорозподільного крана або пістолета;
  • фільтруючих елементів.

Комплектація може змінюватись.

Насоси відрізняються між собою за типом палива, з яким можуть працювати. Існують моделі для дизельного палива, бензину, олії та універсальні пристрої. Агрегати можуть мати різну продуктивність. Рекомендується підбирати насос, виходячи з частоти заправки та кількості техніки. Для невеликих автопарків достатньо встановлення на 40-60 літрів.

Насоси бувають:

  • об'ємними - переміщення палива проводиться завдяки різниці тиску;
  • динамічні - паливо перекачується за рахунок впливу на нього робочих елементів агрегату, таких як лопаті.

Паливороздавальні крани відповідають за дозовану подачу ПММ. Вони складаються із корпусу, клапанів, носика, мембран, сполучних компонентів, спускового важеля. Пістолети відрізняються між собою за типом палива, пропускною здатністю. Крани бувають механічними та автоматичними. Останні самостійно перекривають подачу палива, як тільки ємність заповнена до горла. Вони реагують контакт носика пістолета з рідиною в баку.

Роздаткові шланги бувають різного діаметра та довжини. Вони виготовляються із стійкого до ПММ матеріалу, мають антистатичну властивість. Фільтруючі елементи попереджають попадання в бак транспортного засобу домішок великої та середньої фракції, встановлюються на вхідному отворі, продовжують термін служби насоса.

Що пропонує інтернет-магазин Lebedka.UA?

У каталозі інтернет-магазину зібрано продуктивні паливороздавальні комплекти відомих брендів:

  • Rewolt - Польща;
  • VSO - Тайвань.

Усі складові наборів повністю сумісні між собою.

Магазин пропонує безготівковий та готівковий розрахунок, доставку до вашого населеного пункту. Клієнт самостійно обирає відповідну логістичну компанію із наданого нами переліку. Також є можливість самостійного вивезення замовлення. Для цього потрібно відвідати один із пунктів видачі у Києві, або Вінниці.

За консультаціями щодо підбору паливороздавального обладнання, питань його експлуатації, доставки та оплати звертайтесь до співробітників Лебідка.ЮА. Після покупки залиште відгук до обраного комплекту, щоб допомогти іншим покупцям. Реєстрація займе мінімум часу, дозволить наступного разу оформляти покупки ще швидше.

Згорнути

Поширені запитання

Дізнавайтеся про нові акції першими!