Паливороздавальні комплекти

Паливороздавальні комплекти від до
У такому діапазоні немає товарів.

Оооппс!

 У цій категорії відсутні продукти

Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Комплекти обладнання для заправки транспортних засобів

Паливороздавальні комплекти для АЗС – це зручний спосіб заправлення різних видів техніки у місцях її використання. Вони відрізняються компактними розмірами, легко переносяться з місця на місце. Більшість насосів комплектуються ручками для зручності транспортування. Комплекти обладнання для роздачі палива рекомендовані приватним особам, підприємцям та невеликим, середнім організаціям, які мають у своєму розпорядженні автомобілі, сільськогосподарську, будівельну техніку, генератори.

Паливороздавальний комплект дозволяє домогтися істотної економії часу та коштів. Більше ніяких простоїв та тривалих поїздок на комерційні АЗС. Використовують такі комплекти найчастіше з єврокубами, іншими ємностями для ПММ.

Різновиди паливороздавальних комплектів

Мобільні паливороздавальні комплекти відрізняються між собою за такими характеристиками:

  1. Джерело живлення. Для роботи насоса може знадобитися стандартна мережа на 220 Вольт або автомобільний акумулятор 12/24 Вольт. Комплекти першого типу підходять для заправки техніки у межах автопарків. Паливоперекачують набори другої категорії можна використовувати в лісі, полі, будь-якому іншому місці, де доступ до мережі 220 Вольт відсутній.
  2. Паливо. Обладнання для роботи з дизельним паливом, гасом, бензином AdBlue відрізняється за матеріалами виконання. Зазначені рідини припускають різний рівень вибухонебезпечності та агресивності середовища. Використовувати паливороздавальний комплект не за призначенням не рекомендується.
  3. Продуктивність. Вимірюється у літрах за хвилину. Вибір обладнання слід робити, виходячи з потреб конкретного автопарку. Якщо потрібно обслуговувати 1-2 одиниці техніки, достатньо комплекту на 20-40 літрів. Найбільш універсальними є моделі на 50-60 літрів.

Комплекти можуть включати різні типи паливних кранів. Вони відрізняються між собою за габаритами, діаметром сопла. Деякі моделі комплектуються вбудованими лічильниками для фіксації витрат палива. Також кран може бути оснащений системою блокування подачі палива, якщо бак чи інша ємність повністю заповнилися.

Купити комплекти для заправки за вигідною ціною

Інтернет-магазин «Lebedka» пропонує купити паливороздавальний комплект від таких відомих брендів як VSO, Rewolt. На все обладнання діє гарантія – від 12 до 18 місяців залежно від виробника. Наявність наборів з різними технічними характеристиками. Більшість позицій доповнено відео, де на комплекти можна подивитися наочно. Якщо є питання щодо вибору – звертайтесь до спеціалістів магазину. Вони нададуть вичерпні питання, допоможуть із вибором.

На сайті доступні для замовлення та запчастини для паливороздавальних колонок. Також можна придбати окремо насоси, шланги, крани, лічильники та інше обладнання. Усі замовлення обробляються максимально швидко. Забрати товар можна на складі магазину у Вінниці. Іншими містами та селищами доставляємо за допомогою УкрПошти, Нової Пошти, САТ, АвтоЛюкс. Вибір методу доставки складає етапі оформлення замовлення, або за погодженні заявки по телефону. Оплата приймається готівкою, на банківський рахунок, дебетовими/кредитними картками.

Згорнути
Дізнавайтеся про нові акції першими!