Насоси для бензину 12-24 В

Насоси для бензину 12-24 В від до
У такому діапазоні немає товарів.

Оооппс!

 У цій категорії відсутні продукти

Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Чим відрізняються між собою насоси для перекачування бензину напругою 12-24?

Насоси для бензину 12-24 Вольт призначені для прискорення обслуговування техніки за рахунок автоматизації процесу перекачування бензину між баком та іншими ємностями. Устаткування працює від джерел живлення із напругою 12-24 Вольт.

ВАЖЛИВО: насоси для бензину не можна використовувати для транспортування інших рідин – води тощо. Винятком є випадки, коли модель заточена під роботу з дизельним паливом, гасом, бензином та аналогічними технічними рідинами. Такі можливості надає, наприклад, насос VS0350-012, представлений у каталозі магазину.

Насоси для бензину потрібні у великих парках автомобілів, спеціалізованої техніки, ремонтних майстерень тощо. Також використовуються для обслуговування плавальних засобів.

Основні характеристики насосів для бензину 12-24 В

При виборі відповідної моделі насоса необхідно враховувати середовище, в якому він працюватиме.

Основні критерії вибору:

 1. Продуктивність. Вибирається виходячи з характеристик транспорту, що обслуговується. Середня продуктивність становить 20-60 літрів за хвилину.
 2. Вага. Залежить від продуктивності. Впливає на зручність використання, спосіб монтажу.
 3. Висота всмоктування.
 4. Температура довкілля.
 5. Гарантія. Середній термін – 12-18 місяців.

Пристрій повинен мати повну герметичність, відповідати стандартам, що запобігають вибуху зовні, всередині.

Різновиди насосів для бензину

Одними з найпоширеніших є об'ємні насоси. Вони функціонують за рахунок використання різниці в тиску між всмоктуючим та напірним трубопроводом.

Об'ємні насоси класифікуються на:

 • поршневі;
 • плунжерні;
 • діафрагмові;
 • пластичасті;
 • шестеренні.

Другу групу обладнання становлять динамічні насоси. В основу їхньої роботи покладено силу інерції. Вони використовуються у випадках, коли бензин містить велику кількість сторонніх домішок. Динамічні насоси мають великий ККД, порівняно з об'ємними.

Різновиди динамічних пристроїв:

 • лопатеві;
 • струменеві;
 • вихрові і т.д.

Рекомендації щодо експлуатації насосів для бензину

За порушення правил використання навіть найнадійніше обладнання навряд чи прослужить довго. Щоб мінімізувати витрати на обслуговування, ремонт та ймовірну заміну агрегату, необхідно:

 1. Не давати насосу працювати в холосту.
 2. У паспорті пристрій чітко вказано, скільки рідини здатний перекачувати агрегат. Сучасні моделі передбачають наявність захисту від навантаження двигуна, але краще не ризикувати і не давати підвищеного навантаження. Експлуатація на максимумі також небажана. Вона значно збільшує швидкість зносу.
 3. Перед оглядом, обслуговуванням та ремонтом необхідно відключати насос від живлення.
 4. Насос потребує своєчасної заміни зношених компонентів. Якщо вчасно не поміняти одну деталь, вона швидко виведе з ладу інші, що збільшить вартість ремонту.

Доставка електричних насосів для бензину по Україні

Насоси для перекачування бензину 12В в онлайн магазині Лебідка можна купити з будь-якого регіону України. Спосіб доставки обговорюється із менеджером. У Вінниці та Києві видача товарів можлива у пункті самовивезення. Також у цих містах доступна адресна доставка кур'єром. По решті населених пунктів відправка здійснюється через логістичні компанії - Сат, Нова Пошта, АвтоЛюкс. Можна вибрати найближче відділення. Після підтвердження замовлення наші покупці одержують номер ТТН для відстеження товару. Зробити це можна на сайті або у додатку перевізника.

Згорнути

Поширені запитання

Ні. Насоси з категорії “бензинові” використовуються лише для бензину. Для іншого типу палива можна обрати насос в в каталозі обладнання АЗС.

Дізнавайтеся про нові акції першими!