Каталог товарів
Головна Лебідки Тельфери електричні Тельфер електричний Husar BST P 400/800 кг

Тельфер електричний Husar BST P 400/800 кг

Код: 032132
(1)
Тельфер електричний Husar BST P 400/800 кг brand image
Артикул ht48
Вага, кг 18 кг
Швидкість намотування Без шківа 10 м/хв, зі шківом 5 м/хв.
Діаметр 5 мм
Показати всі характеристики
Ціна 9272 грн
  • Специфікація
  • Опис
  • Корисні посилання
  • Оплата та доставка
  • Відео 1
  • Відгуки 1
Специфікація
Характеристики:
Артикул ht48
Напруга, вольт 220 вольт
Довжина тросу 9 м, 18 м
Швидкість намотування Без шківа 10 м/хв, зі шківом 5 м/хв.
Застосування Промисловості
Вид продукції Тельфери
Механізм Трос
Пульт керування Бездротовий Есть (доп. покупка)
Сила тяги через блок 800 кг
Сила тяги на одиничному канаті 400 кг
Тормоз автоматичний
Діаметр 5 мм
Вага, кг 18 кг
Потужність двигуна 1.8 кВт
Ступінь захисту IP54
Бренд Husar
Опис

Експерт Lebedka.ua ⎻ Ігор

"Перевага: тельфер Husar 400-800 кг має надійний сталевий трос, довжиною 18 м, який нічим не поступається показникам більш іменитих аналогів.
Безпека: електроталь має високий ступінь захисту від вологи (IP54), завдяки якій використовується не тільки в закритих приміщеннях, але й на відкритому повітрі.
Вага: досить компактні розміри, які дозволяють експлуатувати обладнання як на будівельних майданчиках, промислових підприємствах, так і у власному гаражі. Багатофункціональний пристрій за оптимальну ціну."


Електричний тельфер Husar 400 - 800 кг

Тельфер електричний від польського виробника Husar. Даний механізм широко використовується на будівництві, складах, заводах, де часто доводиться підіймати/опускати важкі об'єкти.

Тельфер легко і швидко маніпулює вантажами як у закритих приміщеннях, так і на відкритому повітрі. Здійснюючи тягу на одиничному канаті, максимальна вага об'єкта не повинна перевищувати 400 кг, а швидкість – 10 м/хв. При використанні додаткового блоку – вантажопідйомність збільшиться до 800 кг, однак, показники висоти та швидкості зменшаться вдвічі.

Автоматичне гальмо, міцний корпус, гак із запобіжником, який відмінно фіксує вантаж у потрібному положенні і трос, діаметром 5 мм – головні складові частини даного підйомного механізму. Ефективність і легкість в управлінні забезпечує якісний провідний пульт.

Важливо! Електричний тельфер можна додатково укомплектувати і бездротовим пультом. Однак, ціна при цьому зміниться. Самостійно вибирайте потрібний варіант під кнопкою «Купити» або звертайтеся до сертифікованих менеджерів.

Електричний візок Ручний візок

Устаткування працює від напруги в 220 Вольт, має високий ступінь безпеки, не вимагає значного технічного обслуговування.

Оплата та доставка
Відео
Відгуки про Тельфер електричний Husar BST P 400/800 кг

Піднімаю ним будматеріали і розчин на 3 поверх. Використовую блок, бо без нього тяга слабенька. Трохи шумний, а так все влаштовує. Дякую Сергію за якісну консультацію і потужну лебідку.

• 25.08.2022
5.0 
Дізнавайтеся про нові акції першими!