Талі Hadef

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Талі від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
14 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Великий асортимент талей торгової марки Hadef

Під німецьким брендом Hadef випускається надійне вантажопідйомне обладнання, яке здобуло популярність у понад 30 країнах світу. У нашому інтернет-магазині можна купити таль Hadef за однією з найкращих цін в Україні. Каталог включає понад 10 різних моделей. Усі талі виконані із якісного металу, адаптовані до експлуатації у жорстких умовах. Їх уможливлює використання на відкритому просторі.

Талі Хадеф є самостійними вантажопідйомними механізмами. Також вони можуть використовуватися у складі консольних, мостових та настінних кранів.

Шестеренні ланцюгові талі Hadef

Ручні шестерні талі Hadef ідеально під експлуатацію в місцях, де немає можливості підвести електрику. Вони відрізняються простою та надійною конструкцією. Шестеренні талі компактні, монтуються під стелею. Спуск, фіксація та підйом вантажу здійснюється шляхом прокручування ланцюга. Обладнання бренду орієнтоване на круглоланкові ланцюги. У рух ланцюг наводиться за рахунок системи шестерень, які збільшують зусилля у кілька разів.

Функціонують шестеренні талі наступним чином:

  • на один бік ланцюга кріпиться вантаж;
  • другу частину ланцюга бере в руки оператор і рухається за рахунок фізичної сили.

Ланцюгові талі можуть кріпитися безпосередньо до балки або на гак, який дозволяє рухати механізм по горизонталі при необхідності.

При виборі талі необхідно враховувати умови експлуатації, вантажопідйомність. Вся ця інформація вказується у технічному паспорті. У нас є моделі, які дозволяють працювати з вантажами від 500 кілограм до 50 тонн. Усі обладнання сертифіковано. Це означає, що воно пройшло низку тестів і здатне витримувати вказаний у паспорті рівень навантажень.

Під час експлуатації категорично заборонено перевищувати максимальне тягове зусилля. З метою забезпечення безпеки та продовження терміну служби обладнання рекомендується замовляти талі із запасом міцності – у межах 30-50%.

Купуйте найкраще підйомне обладнання в інтернет-магазині «Лебідка ЮА». Гарантуємо оригінальну якість, професійне обслуговування, оперативну доставку. Надаємо експертні консультації, повний пакет документів на лебідкове обладнання. Наявний великий перелік комплектуючих для ремонту, обслуговування лебідок, допоміжних аксесуарів.

Дізнатися більше

Відгуки про Талі

Візок GCT-0.5С 500 кг 2229 грн

Для складу ідеальн річ. По всій довжині працює і не потрібно кожного разу чепліти таль

Федір • 28.10.2022
Візок для талі АТК GCT 2000 кг 2299 грн

Візок для талі справді потрібен, особливо на великих підприємствах і я в цьому переконався, бо ефективнсть роботи зросла пісял того, як купи...

Андрій • 21.10.2022
Таль ланцюгова Husar 2T5M 3912 грн

Хороша таль за відповідні гроші. Ще ніразу не підводила, головне не брати більше допустимого вантажу на нюю

Саня • 07.10.2022
Таль ручна LB 3T6M 7742 грн

Володимир Міщенко • 04.10.2022
Таль ланцюгова Husar 1T3M 2138 грн

Олександр Парфьонов • 04.10.2022
Таль ланцюгова Husar S 1T5M 2592 грн

Оптимальне співвідношення ціна якість

Вячеслав • 30.08.2022

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!