Ручні лебідки

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Ручні лебідки від до
У такому діапазоні немає товарів.
More products
Показати ще
14 товарів
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Лебідка ручна

Дані моделі відносяться до одних з найпростіших вантажопідйомних механізмів. На відміну від більш модифікованих електричних лебідок, ручні працюють суто за рахунок механічної сили.

Скільки коштує лебідка ручна

Застосовуються лебідки ручні повсюдно в побуті і на виробництвах. Їх з легкістю можна застосовувати в побуті, підіймати люстри і важкі елементи декору при облаштуванні будинків, викорчовувати непотрібні пні на дачних ділянках, діставати застряглі малогабаритні автомобілі з бруду і снігу, а також проводити роботи по монтажу і будівництві в місцях, де немає доступу до електромережі.

Види конструкції ручних лебідок та їх особливості

Ручні лебідки поділяються на:

  1. Барабанні – найпопулярніший і найпрактичніший в експлуатації тип. В основі конструкції є металева основа, яка в свою чергу кріпиться до рівної і стійкої поверхні. У комплектацію моделі входить барабан і найпростіша рукоятка. Коли людина обертає рукоятку, і за рахунок намотування троса на барабан створюється тягове зусилля.
  2. Черв'ячні – схожий за принципом роботи пристрій, тільки замість барабана використовує нескінченний гвинт. Такий вид найбільш мобільний і компактний.
  3. Важільні – в основі даної моделі лежить так званий храповий механізм. Тобто лебідка починає працювати за допомогою похитування важеля. Барабан в даній моделі набагато менший, ніж у класичній барабанній лебідці. Дана модель не потребує надійної фіксації. Під час роботи можна використовувати тільки підвіс. В основному такою моделлю користуються тільки для підйому або спуску вантажу.

Конструкція барабанних ручних лебідок досить примітивна, тому ними дуже просто користуватися без зайвої допомоги. Механізм містить:

  • Барабан, на який під час роботи намотується канат, гнучкий металевий трос або ланцюг;
  • Гальмівний механізм, завдяки якому можна утримати вантаж на потрібній висоті і виключити ймовірність падіння;
  • Важіль з рукояткою;
  • Кований гак, комплектується разом з карабінами.

Пристрій відрізняється мобільністю, автономністю і універсальністю. Для її використання не потрібно ніякої додаткової підготовки. Завдяки металевому корпусу, пристрій стійкий до механічних пошкоджень. Використовувати механізм можна вільно як в закритих приміщеннях, складах, запорошених ангарах, так і на відкритому повітрі.

Параметри вибору ручних лебідок

Існує кілька параметрів за якими варто підбирати потрібну модель. Від усіх цих характеристик залежить ціна і сфера застосування даного механізму.

Купити лебідку ручну важільного типу Як вибрати хорошу ручну важільну лебідку

Основні параметри:

  • Тягове зусилля . Це базова характеристика будь-якого, навіть найпростішого обладнання для підйомів вантажів. Від цього параметра залежить, на скільки важкі об'єкти можна переміщувати за допомогою даного типу механізму. У ручних лебідок тягове зусилля варіюється від 300 кг до 3,2 тонн.
  • Довжина тросу . Довжина тросу може бути від 1 до 40 метрів. Від довжини тросу залежить бокова висота підйому вантажу, а також величина фізичної сили, яку потрібно застосувати при піднятті вантажу. Навіть якщо агрегат продається без тросу, цю інформацію слід уточнити (на кожному виробі вказується канатоємкість), щоб потім купити трос потрібної довжини.

Купуючи ручну лебідку в нашому магазині ви отримаєте кваліфіковану консультацію наших експертів. Крім того, ми без затримок оформимо замовлення і організуємо доставку в будь-який регіон України. Весь наш товар має відмінну якість і у вас не виникне нарікань на покупку. Щоб оформити замовлення, вам необхідно заповнити просту форму на сайті, або зателефонувати нашим фахівцям.

Згорнути

Поширені запитання

Купити ручну лебідку можна на сайті lebedka.ua

Тягове зусилля і довжина троса.

Відгуки про Ручні лебідки

Лебідка ручна BHW 1200 1700 грн

Працює нормально, гальмо заявлену вагу тримає

Віктор • 23.04.2024
Лебідка ручна Husar BST R 1200 з захисним пластиковим кожухом 2095 грн

За 3 місяці використання на складі проблем не доставила. Подивимось, як буде далі але поки лебідкою задоволений.

Георгій • 23.04.2024
Лебідка ручна Husar BST RS 2500 lbs ремінь 4697 грн

Для нескладних задач цілком підходить. З максимальною вагою ще не доводилось використовувати, але пару сотень кг тримає впевнено. Зібрана до...

Федір • 23.04.2024
Лебідка ручна AL-KO Compact 500 кг 1929 грн

200 кг піднімає на другий поверх без проблем, більше мені і не потрібно. Зекономила дуже багато часу і сил. Замовлення прийшло за тиждень

Віталій • 22.04.2024
Лебідка ручна Husar BST 1200 lbs 1475 грн

Брали для складу, дуже зручна річ. Зібрана якісно.

Артур • 22.04.2024
Лебідка ручна черв`ячна GET Winch 250 кг 8936 грн

норм лебідка, тягне свої 250 кг.

Василь Лужний • 27.10.2023
Лебідка ручна Knott 1200 lbs 545 кг з фалом 1185 грн

Зі стропою потрібна була для криниці, з такою зручніше працювати, якщо не потрібно глибоко копати. Вирішив спробувати цю від Knott, працює д...

Артем • 10.04.2023
Лебідка ручна Husar BST RS 1700 lbs в кожусі 3582 грн

Для човна така зручна ще й закрита, вода практично не потрапляж на трос. На лафер затягую і спускаю на воду з нею. Хороша річ.

Микола • 10.04.2023

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!