Ручні лебідки Intertool

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Ручні лебідки від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Великий вибір ручних лебідок Інтертул

Ручні лебідки – це спеціалізовані пристрої, які переміщення, підйому вантажу без використання мотора. Вони користуються попитом у приватному секторі, на станціях сервісного обслуговування транспортних засобів, у виробничих цехах, складах, на будівельних майданчиках. У нашому інтернет-магазині можна купити ручну лебідку Інтертул. Це відомий в Україні бренд, обладнання, інструменти якого мають багато позитивних відгуків.

Види ручних лебідок бренду Intertool

Механічні лебідки Інтертул поділяються на такі типи:

  1. Барабанні. Складаються із шестерного або черв'ячного редуктора, барабана. Підйом/опускання вантажу здійснюється за рахунок обертання рукоятки. Такі лебідки часто встановлюють на причепи для комфортного навантаження моторних човнів, невеликих катерів, квадроциклів, снігоходів.
  2. Важельні. В конструктивному плані ручка важільна лебідка Інтертул складається з металевої рами і механізму, через який пропущений трос. При активації важеля механізм захоплює трос і переміщає його щодо рами, тим самим рухаючи вантаж. Важільні лебідкові механізми компактні, працюють у горизонтальному та вертикальному напрямку.

В асортименті магазину «Лебідка ЮА» є лебідки обох категорій. При виборі відповідної моделі звертайте увагу не тільки на конструкцію, але й максимальну довжину та товщину троса, тягове зусилля. Перед покупкою необхідно визначитися, який вантаж підніматиметься. Максимальну вагу необхідно помножити на коефіцієнт 13-15. Запас по тяговому зусиллю дозволить уникнути граничних навантажень, допоможе у разі потреби працювати з більш потужними вантажами.

Не знаєте, яка ручна лебідка Intertool підійде у вашому випадку, хочете отримати додаткову інформацію щодо характеристик? Менеджери магазину готові надати вичерпні відповіді питання, допомогти з підбором. Наша служба підтримки працює у зручний для покупців час, має високий рівень кваліфікації. Переконайтеся у цьому особистому досвіді.

Згорнути

Відгуки про Ручні лебідки

Лебідка ручна Knott 1200 lbs 545 кг з фалом 1180 грн

Зі стропою потрібна була для криниці, з такою зручніше працювати, якщо не потрібно глибоко копати. Вирішив спробувати цю від Knott, працює д...

Артем • 10.04.2023
Лебідка ручна Husar BST RS 1700 lbs в кожусі 2799 грн

Для човна така зручна ще й закрита, вода практично не потрапляж на трос. На лафер затягую і спускаю на воду з нею. Хороша річ.

Микола • 10.04.2023
Лебідка ручна Dragon Winch DWK-O 18 HD 4665 грн

Крута лебідка. Дуже допомогла на складі магазину. Повністю виправдовує свою вартість.

Тимур • 10.04.2023
Лебідка ручна Knott 900 кг з тросом 2302 грн

Досить не погана лебідка, шидко прийшло замовлення, хорошої якості лебідка, працює добре.

Матвій • 10.04.2023
Лебідка ручна Knott 1150 кг з фалом 2324 грн

Для маленького господарства і двох човнів на озеро ідеальна лебідка, працює добре. Одразу в роботі потно якість пристрою і те що служитеме в...

Роман • 07.04.2023
Лебідка ручна Dragon Winch DWK-O 8 HD 2538 грн

Маленька, компактна і головне потужна лебідка. Для човна те що треба.

Руслан • 07.04.2023
Лебідка ручна Husar BST 2500lbs 1133 кг ремінь 1605 грн

Для малого будівництва, особливо для копання колодязя дуже гарно підійшла лебідка.

Валентин • 06.04.2023
Лебідка ручна Dragon Winch DWK 25 2986 грн

Зручна, компактна лебідка. Для човна, причепа та господарчиї потреб абсолютно достатньо такої.

Артур • 06.04.2023
Лебідка ручна Miol 80-460 (900 кг) 2167 грн

На склад для невеликого магазину необхідна була лебідка, ризикнув купити цю від бренду Miol. З її тонажем, вона виявилася ідеальна, тож тепе...

Назар • 05.04.2023

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!