Олива та мастило

Зберегти у PDF
Підготовка файлу...
Сортувати:
На сторінці:
Олива та мастило від до
У такому діапазоні немає товарів.
Не знайшли потрібний товар?
Дзвоніть і ми допоможемо з підбіром!

Каталог оливи та мастил для обслуговування обладнання та вузлів транспортних засобів

Мастильні масла входять до числа найпоширеніших рідких мастил. Вони зменшують тертя між різними вузлами механізмів, виступають як робоче тіло амортизаторів, гідроприводів.

Типи масел за складом

Існує безліч різних видів мастил. За хімічним складом вони поділяються на:

  1. Мінеральні. Припускають вигідне співвідношення робочих властивостей та ціни. За способом виробництва діляться на дистилятні, залишкові. Дистилятні більш термічно стабільні, але поступаються залишковим за змащувальною здатністю. Обидва види масел поєднуються в заданих пропорціях, щоб отримати мастило з потрібними технічними характеристиками. Для поліпшення робочих властивостей мінеральні олії доповнюються присадками – протизадирними, мийними тощо.
  2. Органічні. Характеризуються екологічною безпекою, хорошими характеристиками, що змащують, але здатні працювати тільки в обмеженому температурному діапазоні. Мають досить високу вартість, тому як чисте мастило застосовуються досить рідко.
  3. Синтетичні. Виготовляються шляхом переробки газу, або нафти. Характеризуються низьким відсотком летючості, мало утворюють піну, мають досить високу в'язкість. Дорожче за мінеральні мастила в кілька разів, але окупаються за рахунок більшого терміну служби, гарантії легкого пуску.
  4. Напівсинтетичні. Містять від 50 до 70 відсотків мінеральних олій. Відсотки, що залишилися, припадають на синтетичне мастило. Характеристики визначаються комбінацією основи та присадок.

В інтернет-магазині Lebedka.ua можна замовити олії різного типу. На вибір представлені мастила в каністрах, бочках та тубах.

Види мастил за призначенням

Мастильні олії можна класифікувати на:

  • моторні;
  • турбінні;
  • трансмісійні;
  • індустріальні;
  • іншого призначення.

У першу категорію входять універсальні склади, дизельні, карбюраторні олії. Турбінні мастила можна розділити на газотурбінні та загального призначення. Трансмісійні випускаються для гідромеханічних, механічних, гідростатичних передач. Також існують ізоляційні, компресорні та інші види олій.

Сфера використання визначається щільністю та ступенем в'язкості при високих, стандартних та низьких температурах. Дані показники визначають легкість старту обладнання, стійкість плівки, що змащує. Серед інших характеристик – кислотне число, температура застигання, маслянистість.

Підбирайте відповідні склади для конкретних експлуатаційних умов та обладнання, а ми  організуємо оперативну доставку. Також у нас можна придбати маслянки, шприци та інші пристрої для точної та ефективної подачі мастила до робочих вузлів. З усіх питань звертайтесь до служби підтримки клієнтів.

Згорнути

ТОП 5

Дізнавайтеся про нові акції першими!