Stronger

Сортувати:

Stronger

Stronger - відомий бренд, який виробляє човнове обладнання. Його засновниками стали українські та німецькі винахідники, які спільно розробили і випустили якірні лебідки, а також аксесуари до них.

Особливості обладнання Stronger

Лебідки даної торгової марки призначені для підйому і спуску якоря в водойму, забезпечуючи нерухомість плавального знаряддя. Вони підходять як для надувних човнів, так і для катерів середнього розміру. Для максимального комфорту при експлуатації були враховані побажання рибалок і клієнтів, які активно проводили час. Більшість деталей в плавальних пристроях виготовляється в Україні, що дозволяє контролювати виробництво на всіх етапах.

Лебідки Stronger Steel Hands - одні з найкращих і надійних пристроїв, визнаних у всьому світі. Їх використовують для риболовлі та полювання, так як обладнання працює безшумно. Провід електричної схеми лебідки надійно захищений подвійною ізоляцією. Для запобігання випадковому використанню кнопка управління знаходиться в невеликому поглибленні. На відміну від конкурентів, фірма Stronger забезпечує швидкий спуск якоря до 10-18 кг (в залежності від обраної моделі).

Основні переваги якірних лебідок Stronger

Компанія Stronger виробляє якісну конкурентну продукцію за доступними цінами. Одна з головних переваг даного обладнання є швидке і вільне скидання якоря.

Також, якірна лебідка Stronger володіє наступними характеристиками.

  1. Тихий режим роботи, що забезпечує максимальний комфорт.
  2. Використання якісних матеріалів. Рама пристрою виготовлена зі сталі, а корпус - з міцного пластику. Лебідка має сталевий роульс з роликом. Завдяки високоякісній сировині продукція відрізняється підвищеним терміном служби.
  3. Підйом якоря до 10-15 кг (в залежності від обраної моделі);
  4. Надійність. Виріб має функцію фільтрації, а також сучасне теплове реле, що захищає від поломки.
  5. Легкість в експлуатації. Завдяки спеціальній кнопці використовувати лебідку дуже просто. У деяких моделях існує можливість застосування додаткових аксесуарів: пульта дистанційного керування, радіо, мобільного телефону.

Компанія Stronger використовує найсучасніші технології для виробництва устаткування, постійно їх вдосконалюючи. Приємним бонусом для жителів України є сервісна підтримка.

Якісну і недорогу продукцію Stronger купити можна в нашому інтернет-магазині. На сайті представлений великий модельний ряд різної цінової категорії. Також у нас можна купити аксесуари для лебідок: кнопки управління, канати, роульс, кріплення і інші потрібні деталі, для повноцінної роботи пристрою. Швидка доставка товару в будь-який куточок України. На продукцію надається гарантія до 2 років, що підтверджує якісність вироби. Наші менеджери готові допомогти з вибором і оформленням замовлення. У нас можна придбати кращу продукцію від виробників за вигідними умовами.

Дізнавайтеся про нові акції першими!