Головна Блог Статті Лебідки Підключення гідравлічної лебідки
Vnedorognik.ua logo

Підключення гідравлічної лебідки

Установка гідравлічної лебідки

При купівлі лебідки переконайтеся насамперед чи правильно обрали модель та відповідне тягове зусилля пристрою, а також наявність усіх комплектуючих. Лебідки здебільшого розробляються з розболтуванням це полегшує встановлення та покращує фіксацію.

Варто розрахувати правильність встановлення відцентрувавши основу тягового засобу: барабан, двигун та редуктор. Досить важливий момент для рівномірного розподілення навантаження. Після розмітки скориставшись монтажними клапанами та набором болтів можна кріпити. Робити усе потрібно з допомогою ключа, об надійно затягнути гвинти. Після кріплення по всіх точках обов'язково перевірте чи надійно зажаті болти.

Після повної установки та перевірки потрібно перейти до наступного етапу роботи це підключення. Не можна забувати про ряд правил безпеки під час роботи з лебідкою, тому одразу придбайте повний такелажний набір перш ніж приступати до роботи з лебідкою.

Як підключити гідравлічні лебідки?

Так як ви знаєте даний тяговий пристрій працює за допомогою гідравлічної системи автомобіля або гідропідсилювача керма. Якщо ваша лебідка укомплектована спеціальним насосом чи його встановлюєте окремо, тоді можна провести підключення до двигуна внутрішнього згоряння.

Перш за все необхідно забезпечити безпеку роботи та гідравлічної системи завдяки запобіжному клапану. Якщо не встановлювати запобіжний клапан, тоді можуть виникнути в робочому процесі досить серйозні пошкодження пристрою.

Під час підключення акумулятора лебідки не натягуйте в упор кабелі підключення, залиште їх трошки в провислому стані. Обов'язково повинна бути система охолодження рідини інакше дуже швидко вникне перевантаження і поломка. Слідуйте схемам підключення для правильного робочого процесу в подальшому.

По закінченню установки та з'єднання проведіть очистку гідравлічної системи шляхом продувки.

    1. Приведіть в роботу двигун.
    2. Потім потрібно ввімкнути лебідку для того, об витягти до 5 м тросу.
    3. Далі варто заглушити двигун.
    4. Перевірити рівень гідравлічної рідини і якщо є потреба, то долити.
    5. Повторно слідуєте пунктам 1-4 після того, як долили гідравлічну рідину.
    6. Знову запустити двигун.
    7. За необхідності переміщаєте трос.
    8. Для виведення повітря з системи гідравліки повертаєте колеса авто зі Є стопорного положення правої сторони до 5 разів.
    9. Є варіант, що блок керування працюватиме у зворотному напрямку, тоді варто всередні клапана поміняти місцями дроти з'єднання білий та коричневий.

Важливо! Робити будь-які перепідключення після повного вимкнення авто та лебідки.

  1. Якщо потрібно повторно перевіряється робота тягового пристрою.

Обладнання будь-якої гідравлічної лебідки складається зі стандартних компонентів: редуктор, гідравлічний двигун, барабан, клапан. І кожна з них підійде для позашляховиків різного роду. Особливого попиту набирають гідравлічні установки на УАЗ та серед любителів Offroad.

Гідравлічна лебідка на УАЗ

Особливості роботи з повнопривідним позашляховиком змушують правильно та раціонально вибрати відповідні підсилюючі установки. Серед користувачів досить популярна гідравлічна лебідка на УАЗ.

Таки вибір пояснюється безперешкодним використанням у різних складних обставинах на бездоріжжі. Гідравлічні лебідки працюють скільки потрібно, незалежно від наявності електроенергії. Вся робота зводиться до роботи з двигуном, оскільки працює гідродвигун за допомогою переливання спеціальної рідини у насосі. Намотування троса на барабан проводиться рівномірно без різких ривків, що дозволяє з легкістю вирівнювати рух автомобіля чи об'єкту під час буксирування.

Особливу увагу, при виборі гідравлічної лебідки на УАЗ, водії звертають на тягове зусилля для відповідної складності робіт та на трос. Користувачі лебідок знають напевне як потрібно обирати трос, якої довжини, якого матеріалу виготовлення і те чим повільніше проводиться намотування троса тим безпечніше ним користуватися.

Сталевий варіант більш вживаний, проте небезпечніший. При можливому розриві виникає небезпека поранення і пошкодження об'єктів буксирування.

Трос виготовлений з синтетичного матеріалу міцний та безпечніший, під час можливого перетину не завдає можливих поранень. Але робота з будь-яким тяговим пристроєм потребує правильного захисту, насамперед у вигляді такелажних рукавиць.

Яких виробників лебідок обирають професіонали?

Переважна більшість водіїв обирають лебідки у перевірених брендів та за рекомендацією колег, проте є й ті, хто робить власноруч гідродвигуні буксирувальні установки. Зробити самотужки можна все, але гарантувати відповідний рівень безпеки та справність під час роботи навряд чи.

Експерти наполегливо рекомендують не робити своїми руками гідравлічні лебідки на УАЗ. Це загрожує можливістю отримати ряд пошкоджень, оскільки неправильна установка та підключення не працюватимуть як слід і не виконуватимуть бажаних результатів. А установка на автомобіль потребуватиме великої кількості конструктивних змін бампера і не тільки. Тож краще купити у надійних виробників:

  • Dragon Winch;
  • Hammer Winch;
  • Come-up.

Будь-які технічні роботи зі встановлення та підключення підсилюючих пристроїв для авто краще залишити професіоналам. Проте, якщо ви впевнені, що зробити все самостійно тоді варто почати з вибору лебідки.

Для кожного авто не підійде одна і та ж модель все через різницю потужностей, габаритів, ваги та інших технічних характеристик. Як відомо для автомобілів можуть підійти лебідки:

  • механічні;
  • електричні;
  • гідравлічні.

Різниця в принципі та процесі роботи, що досить важливо. Оскільки, механічні лебідки працюють від роботи двигуна і не керуються дистанційним пультом. Це ускладнює роботу для однієї людини, яка мусить слідкувати за роботою двигуна авто і за процесом лебідки. А на бездоріжжях і різного роду активних відпочинках не завжди можна знайти допомогу.

Електричні лебідки працюють від підключення до акумулятивних пристроїв авто, о може призвести до ситуації невмикання авто, бо підилючий пристрій для зчеплення розрядиться.

Експерти зазвичай рекомендують вибирати гідравлічні лебідки, завдяки ряду переваг використання.

  1. В рази потужніші ніж механічні та є можливіть керувати дистанційно.
  2. В робочий стан входять завдяки гідродвигуну, що запускається від переливання спеціальної рідини гідронасоса керма.
  3. Надзвичайно надійні та довговічні, оскільки рідко зазнають поломок (головне правильне та вчасне обслуговування).
  4. Гідравлічній лебідці не страшна підвищена вологість та перепади температури.
  5. Придатна до роботи у різної складності умовах бездоріжжя.
Категорія:
Сподобався матеріал? Так (0) Ні (0)
Рейтинг:
Додана: 04-07-2022
Оновлена: 15-08-2024
Теги:

Коментарі

Ім'я Поле Ім'я не може бути порожнім!
Коментар Поле Коментар не може бути порожнім!
Оцініть матеріал
Погано
Не дуже
Середньо
Добре
Відмінно
Поле Оцініть матеріал не може бути порожнім!
Рекомендуємо придбати
Дізнавайтеся про нові акції першими!