Зберігання добрив у рідкому вигляді завжди було важливим аспектом у сфері агробізнесу. Раніше КАС та інші їдкі рідини поміщали в металеві ємності, що викликало низку проблем. Це значна вага, складність встановлення й обслуговування, поява корозії у місцях швів тощо. Гнучкий варіант став інноваційним рішенням, який вирішує всі ці питання. До того ж він більш універсальний, економний і зручний під час використання.
Гнучкі резервуари для КАС: переваги та особливості
М’які ємності виготовлені з міцного поліестеру, покритого ПВХ. Такий склад захищає матеріал від ультрафіолетового випромінювання, атмосферних опадів зовні, а також корозії та агресивних хімічних речовин усередині.
Для надійності всі шви проходять обробку струмом високої частоти. Така спайка полягає у скріпленні молекул пластомерів за допомогою створення електромагнітного поля. Усі вироби проходять тестування на міцність та придатність до вмісту. Тому витік у навколишнє середовище виключений.
Переваги використання гнучких резервуарів для КАС та РКД:
- невисока вартість порівняно з аналогами з інших матеріалів;
- тривалий термін експлуатації понад 10 років;
- робоча температура становить від -30 до +70°C;
- легкий монтаж як у приміщенні, так і просто неба;
- великий асортимент з різним об’ємом від 10 до 500 м³;
- у складеному вигляді ємності займають небагато місця;
- герметичність конструкції запобігає фінансовим витратам і шкоді навколишньому середовищу.
Також важливим плюсом є те, що завдяки невеликій вазі його легко перевозити. Це знадобиться для сезонних робіт. До того ж резервуар можливо використовувати багато разів.
Призначення та сфери застосування
В Україні гнучкі резервуари найчастіше використовують у сільському господарстві для зберігання рідких комплексних добрив і карбамідо-аміачної суміші, транспортування/зберігання технічної води для потреб тваринництва. Крім того ємності підходять для паливно-мастильних матеріалів, що часто використовуються у господарствах.
У промисловості баки служать для обробленої води, зберігання промислових стічних вод, шламу при інженерному обробітку гірничого продукту. Також такими резервуарами можуть користуватися служби з надзвичайних ситуацій під час пожежогасіння.
Як вибрати ємність для зберігання РКД
При виборі зверніть увагу на об’єм. Від нього залежить ціна і площа, яку буде займати резервуар. Для підприємств великих масштабів варто звернути увагу на вироби місткістю від 100 м³. Якщо ж це невелике господарство, то можна обрати менші варіанти.
Як встановити м’який резервуар
Для успішного монтажу необхідно виконати кілька етапів:
- Вибрати рівне місце, очищене від гострих предметів.
- Підготувати основу з геотекстилю або піщаної підкладки.
- Розгорнути резервуар по всій площі.
- Підключити комунікації для наповнення та зливу рідини.
- Перевірити цілісність, повільно заповнивши ємність.
Такі вироби розраховані на багато циклів монтажу/демонтажу. Встановлення не потребує використання специфічних інструментів і займає всього близько години.
Де купити гнучку ємність для КАС та РКД
Отже, гнучкі резервуари - це вигідна інвестиція для аграріїв і підприємців. Вироби доступні, довговічні, екологічні та мобільні.
Ми в Lebedka.ua зібрали ємності для зберігання й транспортування якісного виробництва. Вся продукція сертифікована, пройшла відповідне тестування. Для вибору потрібного об’єму можна скористатися фільтром на сайті у відповідній категорії та замовити потрібний товар через кошик. А також отримати консультацію нашого експерта по телефону, вказаному на сайті.