Електроталь - багатофункціональний пристрій, який використовується для швидкого і, що найголовніше, безпечного підйому / переміщення різних важких об'єктів. Область застосування даного механізму досить широка: починаючи від побуту, складів, закінчуючи - виробничими підприємствами, будівельними майданчиками. На відміну від звичайної талі, електрична володіє більшою вантажопідйомністю і швидкістю підйому.
Переваги талей з електричним приводом:
- Висока швидкість роботи: може доходити до 10-12 м / хв (залежить від моделі і завантаженості устаткування);
- Вагомий показник потужності: забезпечує більш легку роботу конструкції навіть при максимальних навантаженнях;
- Економія сили оператора: він не докладає ніяких фізичних зусиль для підйому / переміщення об'єктів, а тільки контролює даний процес;
- Універсальність: можуть бути як самостійним підйомним механізмом, так і складовою частиною більш складних конструкцій (кранів, наприклад);
- Горизонтальне переміщення: вмонтувавши електроталь на спеціальну каретку, можна не тільки вертикально маніпулювати вантажами, але і переміщувати їх в горизонтальній площині.
Види електроталей
Малопотужні | Професійні |
Малопотужні талі працюють від електричної мережі в 220 В. Вони досить компактні, зручні в роботі і транспортуванні. Як правило, ці пристрої експлуатуються в промисловості, невеликих підприємствах, майстернях. Однак, при кріпленні на монорельсову балку, можуть використовуватися і в гаражі для підйому / затягування автомобіля.
Схема підключення електричної талі 220 V
Важливо! Навіть досить схожі механізми можуть мати різні схеми. Таким чином, настійно рекомендується здійснювати підключення електроталі тільки згідно технічної інструкції (йде в комплекті з устаткуванням).
Професійні тягові пристрої з електричним приводом працюють від напруги в 380 В. В основному, вони використовуються на складах, шахтах, фабриках і залізничних станціях, де часто проходять розвантажувально-навантажувальні роботи.
Схема підключення електроталі 380 V
Важливо! Перш, ніж купити тельфер потрібно скрупульозно поставитися до його вибору. Експерти Lebedka.ua рекомендують враховувати наступні показники при покупці промислової лебідки, а саме:
- потужність електродвигуна;
- характеристики гальмівної системи;
- запас по вантажопідйомності (повинен бути не менше 30% від маси вантажу);
- висоту і швидкість підйому об'єктів;
- справність всіх складових компонентів;
- умови, при яких, власне, буде експлуатуватися агрегат.
Правила експлуатації електричних талей
- В обов'язковому порядку припинити підйом / переміщення вантажу, якщо під пристроєм знаходиться персонал або інші особи;
- Заборонено перевищувати показник максимально допустимої вантажопідйомності талі (вказаний в тех. паспорті);
- Не допускається використовувати кінцевий вимикач в якості робочого;
- Робота механізму припиняється негайно при наявності будь-яких вад на обладнанні;
- Якщо в комплекті з електроталью використовується механізм пересування, необхідно обов'язково ставити буфери на монорельсову доріжку;
- Суворо заборонено порушувати рівновагу вантажу, коли він укладається або знімається з платформи і вагонетки;
- Ретельно перевіряйте болтові з'єднання конструкції, щоб запобігти її самовідгвинчування;
- Не допускається фарбування монорельсової доріжки, по якій рухається візок;
- До роботи з електричною талью допускається тільки той персонал, який пройшов попередній інструктаж;
- Заборонено одночасно натискати кнопки, що відповідають за протилежні рухи устаткування, раптове їх перемикання.
Наш інтернет-магазин надає широкий вибір електроталей від світових виробників. Здійснюйте вибір самостійно або звертайтеся за допомогою до кваліфікованих менеджерів, які не тільки підкажуть скільки коштує тельфер, але і підберуть максимально відповідний варіант, враховуючи всі Ваші побажання.