Yato

Сортувати:

Yato

Yato - компанія, яка займається виготовленням і продажем ручного електроінструменту. Виробник поширює тільки якісну продукцію, перевірену роками. Найбільш популярні у них такі вироби, як тельфер, таль, лебідка і домкрат. Це те, що завжди має бути під рукою у робочих різних галузей.

лебідка yato

Таль Yato

Таль Yato - механізм для підняття і переміщення великих вантажів. Таке обладнання використовують на різних підприємствах і складах, де відбувається навантаження і вивантаження. Виробник виготовляє як ручні талі, так і електричні.

Ручні призначені для підняття невеликих вантажів вагою до 1 тонни. Керувати ними можна самостійно. Дозволяє піднімати предмет на висоту до 3 метрів. Такий виріб міцний, надійний і довговічний. У комплект до пристрою входить засіб для регулярної антикорозійної обробки і гак. Електричні талі мають схожі характеристики, але вони мають більшу вантажопідйомність, а управління відбувається за допомогою електроніки.

Ручна лебідка

Лебідка ручна Yato призначена для підняття важких предметів на невелику висоту і їх переміщення. Часто використовується в автомайстеренях для піднімання автомобілів. Це необхідно, щоб провести діагностику і ремонт транспортного засобу. Управління відбувається вручну.

Устаткування має канатний тяговий механізм. Дозволяє підняти вантаж на висоту до 5 метрів.

Тальфер

Тальфер Yato - електрична лебідка. Її механізм дії такий же, як і у ручний. Призначена для підняття предметів великої вантажопідйомності. Устаткування пускає в хід двигун, що знаходиться всередині корпусу. Керувати ним можна за допомогою кнопки. Виробник виготовляє дуже міцну і надійну конструкцію, яка не отримає ніяких пошкоджень при піднятті важких предметів.

Підкатний домкрат

Домкрат підкатний Yato призначений для підняття автомобіля на невелику висоту. Пристрій має 4 колеса, завдяки чому його потрібно просто підкочувати до машини. Часто використовується в шиномонтажних закладах для заміни коліс і покришок. Устаткування здатне піднімати транспортний засіб вагою до 3 тонн. Управління відбувається за допомогою важеля.

Виробник використовує сучасні технології для виготовлення домкрата. Тому такий виріб надійний, міцний, прослужить тривалий період.

Де купити?

Купити продукцію виробника Yato можна в магазині «Лебідка». Компанія пропонує широкий асортимент оригінальних товарів за доступними цінами. Кожен клієнт отримає високоякісне обслуговування, достатньо уваги, безкоштовну консультацію і допомогу у виборі обладнання.

Магазин здійснює доставку по Україні. Використовується будь-який зручний перевізник країни. Компанія працює тільки з перевіреними виробниками і виконує замовлення в найкоротші терміни. На всю продукцію надається гарантія, тому запчастини і комплектуючі будуть замінені безкоштовно.

Дізнавайтеся про нові акції першими!