TAJFUN

Сортувати:

Тайфун - кращі лебідки для лісозаготівель

Торгова марка TAJFUN почала випуск лісових трелювальних лебідок в 1979 році. З тих пір йде постійне оновлення товару, його модернізація, з'являються більш сучасні моделі, які відповідають вимогам лісозаготовкам. Сьогодні компанія - це лідер в області виготовлення лебідок для трелювання. Понад сорок років досвіду допомогли вивести продукцію на новий рівень. Клієнтам гарантується надійність і безпека за демократичну вартість.

Особливості лебідок для трелювання

Цей вид трелювальних лебідок призначений для перевезення колод і використовується в районах, де ведуться заготовки лісу, вирубки всіх видів, а також там, де важко пересуватися за допомогою спецтехніки. Кріплення відрізняється універсальністю. Устаткування легко закріпити на будь марці трактора на колесах. Лебідка Тайфун дозволяє зручно підтягувати, витягувати і просто тягти волоком колоди. Пристрій дає можливість за зміну відпрацювати до 50 куб. м лісу.

За типом всі лебідки діляться на механічні і гідравлічні. Розрізняються вони за способом управління.

У рух лебідку призводить вал відбору потужності. Кріплення здійснюється в трьох точках. З персоналу для роботи достатньо тракториста і чокеровщіка. Лебідки трелювальні Тайфун добре відомі на ринку України. У них реалізовані всі необхідні функції. Принцип дії полягає в наступному. Трактор під'їжджає на зручне місце і стає задом, підстава лебідки впирається твердо в грунт. Гальмо розслабляється. Чокеровщік за допомогою троса закріплює вантаж. Тракторист максимально затягує його всередину лебідки, далі йде перевезення для розвантаження і складування. При знятті вантажу операція повторюється, після закінчення робіт трос акуратно намотується. Так працює механічна лебідка.

Пристрій лебідки Тайфун складається з наступних деталей:

 • 70-метровий трос;
 • мобільний блок;
 • карданна вісь;
 • ланцюга для чокеровкі;
 • котушки для закріплення ланцюгів.

Гідравлічні лебідки управляються пультом. Це дозволяє керувати всім процесом одній людині.

Переваги лебідок Тайфун

При роботі з лісом заготівельниками використовується лебідка Тайфун на МТЗ. Вона досить універсальна і зручна. З нею легко забезпечити необхідну маневреність, пристрій просто переміщати з місця на місце.Переваги лебідок:

 • невелика за розміром, але міцна конструкція корпусу;
 • відстань між шківом і барабаном полегшує процес укладання троса;
 • матеріал - сталь високої якості з покриттям з порошку;
 • просте і зрозуміле кріплення троса;
 • різниця між тяговою системою і гальмівною дозволяє не волочити колоди по землі, а везти їх піднятими;
 • надійне кріплення за допомогою трьох точок;
 • можливість працювати прямо від двигуна трактора без доповнень.

Запасні частини та деталі для лебідок виготовляються відомими виробниками з Європи. Вали і зірочки на виробництві обробляються термічно. Це сильно збільшує їх термін служби.

За ціною лебідки значно дешевше спеціалізованої лісозаготівельної техніки. Їх вигідно купити - вони швидко окупаються.

Дізнавайтеся про нові акції першими!