Miol

Сортувати:

Талі Miol - в прагненні до досконалості!

Miol - мульти товарний бренд, який об'єднує під своєю назвою широкий асортимент інструментарію та обладнання для СТО, будівництва та побутового використання. У магазині Lebedka.ua представлено підйомне устаткування марки Miol, а саме талі і ручні лебідки. Міолою - це український бренд, який прагне забезпечити споживача ідеальним обладнанням за прийнятною ціною. Набори ручного інструменту, талі або компресори від Miol напевно знайдуться в арсеналі багатьох автолюбителів.

Історія створення компанії Міолою

Історія компанії почалася в Харкові, в далекому 1991 році, коли перший ручний інструмент був проданий на українському ринку. Творці компанії взяли за основу виробництва тільки якісну сировину і матеріали. а для того, щоб зробити ціну на товари доступною пересічному споживачеві - розмістили виробничі потужності на кращих заводах Китаю і Індії. На всіх етапах виробництва продукція проходить технічний аудит з боку фахівців компанії. Тому продукт на виході задовольняє навіть самі прискіпливі потреби користувачів.

Знаковим для компанії став 2005 рік, коли бренд Міолою отримав нагороду "Вища проба" за відповідність продукції високим вимогам якості. Рішення про присвоєння премії було висунуто Науково-експертною радою, під патронатом президента Академії бізнесу України в східному регіоні.

Низка успіху не припинилася і в 2006-му, з відкриттям власної лабораторії для тестування продукції. Інноваційне обладнання дозволяє максимально точно і якісно відстежити відповідність характеристик.

2009 ознаменувався статусом "Експортер року", яким компанію нагородила Українська ТПП. Завдяки згуртованій роботі команди річні обсяги експорту значно зросли.

Асортимент товарів Miol

У товарному портфелі компанії можна знайти безліч продукції для СТО, будівництва та монтажно-слюсарних робіт. Тут і компресори, знамениті набори інструментів, пневмооборудование, вимірювальний інструмент і т.д. В інтернет-магазині Lebedka.ua представлені ручні лебідки і талі цієї торгової марки. Тому далі мова піде саме про них.

Талі Міол - незамінне обладнання для вантажно-підйомних робіт на складах, виробництві або в сфері будівництва. Міцна конструкція здатна витримати вантажі вагою від 1 до 5 тон. Працюють талі від ручного зусилля, без підключення до електромережі. Що значно спрощує їх обслуговування і збільшує тимчасові проміжки між плановими тех.осмотр.

Лебідки Miol також працюють від механічного зусилля, і є одними з найбільш поширених на ринку. Барабанна або Храпова конструкція виготовлена ​​з міцної сталі. Чи здатна витримувати від 900 кг до 4 т в залежності від моделі. Для зручності використання Ви можете вибрати сталевий трос або синтетичну стрічку.

Miol в світі

Українська компанія Міолою впевненими темпами розширює горизонти співпраці. На сьогоднішній день представництва компанії є у ​​всіх великих містах України, а також на території сусідніх Росії, Білорусії та Молдови. З далекосхідних регіонови - налагоджена співпраця з Шанхаєм.

Купити талі Міолою а також ручні лебідки - оптимальне рішення, яке дозволить Вам довгі роки користуватися якісним інструментом без шкоди для бюджету.

Дізнавайтеся про нові акції першими!