HIAB

Сортувати:

Hiab - абсолютно нова сфера співпраці

Рівень міжнародного класу - ось головна ознака, якою можна охарактеризувати виробництво бренду Hiab. Обладнання з під станків виготовлення одразу розбирають, щоб покращити та полегшити роботу дорожніх служб, завантаження та розвантаженням матеріалів чи обєктів.

Хто це - Hiab та чим він займається?

Провідний постачальник вантажапідйомного обладнання (кранів-маніпуляторів) для перевезення вантажів, послуг інтелектуального рівня та підключення розумних рішень. 

Бренд на ринку з кранами-маніпуляторами уже більше 75 років, а розпочав свою роботу і продовжує функціонувати у Швеції місті Мальме. Історія існування компанії розпочалося з 1944 року на території власної країни. Уже в 1947 році максимально можливо налагодився початок серійного виробництва продукції. 

Проте для вдосконалення функціоналу установок потрібен був розвиток та доповнення. Тож Хіаб розпочав роботу по розширенню та долученню до роботи інших вузько нішевих виробництв, але співпраця не зовсім те, що дозволяє налаштувати автоматичність та беребійність виробництва гідної продукції. Саме тому з 1985 року розпочалося приєднаная різних компаній і створення одного маштабного виробництва з налагодженими до автоматизму процесами.

  • Hiab приєднується до концерну Partek.
  • Далі відбувається приєднання компанії Waltco, яка займається виробництвом механізмів, що здатні піднімати вантаж на рівень платформи транспорту.
  • Наступними приєднуються одразу дві компанії з виробництва вилкових навантажувачів - Moffett та Princeton.
  • Ще ряд відомих брендів доповнив і став частиною великої корпорації для вдосконалення вантажепідйомних механізмів - Zepro, Loglift та Jonsered.

Також розглядається співпраця та приєднання до великомасштабної  компанії Cargotec.

А розробка розумних рішень автоматизації та керування підйомним обладнанням відзначена спеціальними нагородами для бренту, що підкреслює його прагнення до вдосконалення та збереження екологічності.

Що купити у Hiab?

За період існування та розширення на сьогоднішній день з під пресів Хіаб можна придбати ряд наступних продуктів користування:

  1. крани-маніпулятори, навантажувачі - Hiab, Effer, Argos, Multilift;
  2. вилкові навантажувачі - Moffett, Princeton;
  3. лісові крани маніпулятори - Loglift, Jonsered;
  4. підйомники - Zewaco.
  5. гідроборти та спеціальні системи для змінних козов;
  6. маніпулятори для вантажівок збору відходів та їх утилізації.

Найбільший попит у подібній техніці серед комунальних служб, лісогосподарства, компаній по прокладанні доріг, великі склади, фабрики з навантаження та розвантаження матеріалів, продукції, контейнерів. Часто використовуються у морських портах, аеродромах та безлічі інших, навіть, дрібних сферах і виробництвах.

Продукція Hiab в Україні

На території України існуючих дилерів швецької вантажної продукції нараховується аж дев’ять. Та відтепер з'являється ще один офіційний дилер - Lebedka.ua. Масштабний асортимент продукції інтернет-магазину поповнюється ще досить широким каталогом товарів для затребуваної ніші розвантаження.

Купити крани-маніпулятори можна прямо зараз, лише обравши потрібні для вас параметри пристрою.

Дізнавайтеся про нові акції першими!