Hadef

Сортувати:

Hadef - компанія зі світовим ім'ям

Завдяки великому досвіду і високій якості німецька компанія hadef користується популярністю у всьому світі. Вона більше 100 років виробляє кранові системи та ланцюгові талі, які постійно піддаються поліпшенню завдяки сучасним технологіям.

Чому варто вибирати фірму Hadef?

Підприємство засноване в 1904 році в Німеччині. За багато років виробництва воно зарекомендувало себе з позитивного боку, як надійний виробник. Всі вироби відповідають міжнародним стандартам і виготовляються на сучасному обладнанні з високоякісних матеріалів. Над удосконаленням деталей працюють кращі фахівці з багаторічним стажем роботи.

Основний асортимент

Організація займається виготовленням вантажопідйомних механізмів преміум класу. Поєднуючи відмінну якість, широке розмаїття товарів і прийнятну вартість, дані комплектуючі можуть задовольнити будь-якого клієнта.

Компанія виробляє такі деталі:

Пристосування служить для підняття і переміщення тяжкості.

За характеристиками і зовнішніми параметрами таль ручна hadef буває двох типів.

  1. Важільний механізм використовують, якщо маса вантажу, що переміщується до 6 тонн. Пристрій здатний піднімати його на висоту 10-12 метрів.
  2. Німецькі талі ланцюгові hadef з ручним приводом не бояться перепаду температури, тому експлуатуються в будь-який час (на відкритому повітрі і в приміщеннях). Вони можуть піднімати значні тяжкості. В дію їх призводить оператор.

Ручне обладнання менше за габаритами, тому його простіше транспортувати. Виконано hadef лебідки з міцної нержавіючої сталі, що забезпечує надійність і довговічність виробу.

Коли потрібне швидке переміщення великого обсягу вантажів, використовуються електричні механізми. Їх застосовують в будівництві і на виробництві. Електричні талі hadef володіють високою потужністю і швидкістю роботи. Вони здатні піднімати навантаження зі швидкістю 10 м / хв. Найчастіше управління ними можливо з одного пульта.

При виборі вантажопідйомного пристосування потрібно враховувати, для якої мети його купують. Для нескладних завдань і невеликих навантажень цілком підійде ручна таль, а для більш вимогливих завдань варто вибрати відповідні пристрої.

Пневматичні лебідки не вимагають електрики або людської участі. Функціонує пристрій за рахунок стисненого повітря, що міститься в спеціальних балонах або на компресорної станції. Вони безпечні (працювати можна навіть з вибухонебезпечними вантажами) і малогабаритні. Ідеально підходять для великих складів.

Для переміщення вантажів на різних промислових виробництвах використовують кранові системи. Мостовий кран здатний піднімати тяжкості до 50 тонн. Він переміщається по рейках, встановленим на стіні під дахом. Основне завдання козлового крана - перенесення тяжкості, а не її підняття.

Переваги продукції hadef

Всі товари сертифіковані і мають високу якість. Продукція призначена для різних цілей, пов'язаних з маніпуляціями з вантажами.

До основних переваг виробів відноситься:

  • відмінний зовнішній вигляд;
  • міцний матеріал і якісна збірка;
  • використання інноваційного обладнання.

Купити якісну продукцію компанії hadef в Україні можна онлайн за доступною ціною, вибравши зручний метод оплати і доставки.

Дізнавайтеся про нові акції першими!