Come-up

Сортувати:

Лебідки Come-up - преміальне якість для спортивних змагань

Компанія почала свою діяльність більше 40 років тому, в 1975 році, створивши першу в Тайвані гнучку виробничу систему (FMS). Головний девіз Come Up: "Work Tough, Play Tough" - "Працюй напружено, відпочивай потужно". У цій філософії і полягає підхід компанії до виробництва лебідок. Основний упор йде на спортивні лебідки для офф-роуда, які відрізняються швидкістю реакції і потужністю.

Команда Come-up контролює процес виробництва на кожному етапі для забезпечення високої якості кожного компонента лебідки. У 2004 році лебідки Come up отримали сертифікат якості ISO ISO9001 після проходження різнопланових тестів на відповідність заявленим параметрам. В цьому ж році в виробництво була запущена оновлена ​​лінія автомобільних лебідок, включаючи лебідки для великих позашляховиків, військової та спецтехніки, а також ATV і UTV квадроциклів. Кожен користувач зможе підібрати підходящу для себе модель, тому що тягова сила лебідок коливається в межах від 1500 до 20000 фунтів.

Асортимент лебідок Come up

З 2001 по 2005 рік компанія Come up сформувала свій асортимент продукції, який включає в себе:

  • промислові лебідки;
  • автомобільні лебідки;
  • лебідки для квадроциклів (ATV / UTV);
  • електричні лебідки, що працюють від мережі.

Починаючи з 2001 року лебідки Come up отримали знак відповідності стандартам якості Євросоюзу, а їх конічний гальмо був запатентований в США, Тайвані, Великобританії, Китаї та ряді інших країн.

Лебідки Come Up дозволяють виконувати різнопланові операції в різних сферах діяльності:

  • спортивні off-road змагання;
  • будівництво;
  • повсякденне використання автомобілістами;
  • МНС і військовий сектор;
  • енергетика.

Лебідки Ком Ап цінуються за надійність складання і високу потужність. З огляду на те, що виробничі центри розташовані в Тайвані, підсумкова ціна лебідки може бути на 40% нижче ніж ціна аналогічної лебідки виробленої в США або Європі. При тому що технічні характеристики, матеріали та збирання будуть знаходиться на високому рівні. Сome up - хороший варіант для тих, хто хоче купити надійну і продуктивну лебідку, але не хоче при цьому переплачувати.

Come up в світі

Освоївши ринок Європи і Близького Сходу, компанія вирішила розширювати горизонти своїх продажів, і відкрила. І відкрила в 2012 р офіс в США, штат Орегон. На сьогоднішній день дилерська мережа Come Up поширилася на 5 континентів і налічує представництва більш ніж в 60 країнах світу.

Дізнавайтеся про нові акції першими!