АТК

Сортувати:

Лебідки АТК - український прорив від лідера ринку вантажозахоплювальних механізмів

АТК або Азовтранскомплект - передова українська компанія з виробництва професійного підйомного обладнання, лебідок і талей, яка почала свою історію в 2000 році. АТК - це колектив однодумців, які отримали багаторічний досвід роботи в галузі машинобудування. Курс підприємства лежить на створення і розвиток власної виробничої бази вантажопідйомного обладнання з найбільшим Україні складом.

На сьогоднішній день Азов Транс Комплект це вітчизняне промислове підприємства, весь цикл виробництва якого знаходиться на території України. Конструкторське бюро, тестові лабораторії, логістичні центри і виробнича база розташовані на півдні нашої країни.

Цікаві факти про АТК:

  • випробувальний цех обладнаний гідравлічним стендом, зусилля якого при перевірках може досягати 100 тс;
  • цех з пошиття текстильних строп оснащений промисловими швейними машинами;
  • в асортименті компанії представлені стропи, що витримують навантаження 40 т.
  • АТК виробляє ланцюгові стропи 8 класу міцності;
  • повністю українське підприємство, весь цикл виробництва знаходиться на території нашої країни;
  • АТК займається розробкою і випуском нестандартного обладнання, траверс і захоплень;
  • сталеві канати вироблені методом заплітання і опресовки проходять випробування на міцність на гідравлічному тест-пресі з навантаженням в 100 тс;
  • можливо персональне виробництво продукції за індивідуальними проектами замовника;
  • поставки здійснюються як по всій Україні, так і за кордон.

У своїй роботі АТК орієнтується, в першу чергу, на покупця. Такелажне обладнання, лебідки, талі і аксесуари до повинні бути надійними, продуктивними і зручними у використанні. У роботу механізмів закладено підвищений ресурс служби. Тому Ви можете не сумніватися - лебідки АТК не підведуть Вас в найвідповідальніший момент.

Досвід, який перетворюється в якість

За 17 років активної діяльності на ринку вантажозахоплювальних механізмів України, АТК домоглася чималих успіхів. Завоювавши при цьому визнання як роздрібних споживачів, так і корпоративного сектора. Багато в чому це заслуга злагодженої роботи команди професіоналів, які віддали не один десяток років сфері промислового машинобудування. Сучасні виробничі цехи і лабораторії для тестування є запорукою втілення кращого досвіду фахівців АТК в життя. Інженери Азовтранскомплект не зупиняються на місці, і завжди прагнуть бути в курсі сучасних тенденцій та інновацій в сфері автомобілебудування. Для підвищення кваліфікації на постійній основі проводяться семінари і тренінги із застосуванням кращих зразків світового досвіду в цій сфері.

Купити лебідку або таль АТК означає не тільки підтримати вітчизняного виробника. В першу чергу це покупка безвідмовного тягового обладнання, нехай не з розкрученої, але надійної марки.

Дізнавайтеся про нові акції першими!