Airkraft

Сортувати:

Особливості та переваги продукції Airkraft

Компанія Airkraft є одним з найбільших виробників автоінструментів і пневматичного обладнання. Велика частина товарів відправляється на експорт. В Україні оригінальну продукцію можна купити в нашому інтернет-магазині.

Історія бренду

Торгова марка AktasGroup, від якої зареєстрована компанія Airkraft, була заснована ще в 1938 році в Туреччині. З тих пір корпорація значно розширила свій асортимент, наростила виробничу потужність. Перше пневматичне обладнання пішло на експорт в 1990 році. Завдяки сучасним технологіям і строгому контролю якості бренд став відомий у всьому світі.

У 2007 році компанія розширила свої виробничі потужності, розмістивши їх в 4-х країнах: Туреччина, Китай, Італія і Україна. Заводи бренду займають загальну площу близько 6000 м2 і відрізняються за типом вироблюваного устаткування.

У каталозі нашого магазину ви можете знайти продукцію світового бренду за доступною ціною. Весь товар має сертифікати якості і гарантію виробника. Доставку здійснюємо по всій території країни.

Основна продукція компанії

Основний напрямок діяльності - виготовлення обладнання для автомобільної промисловості, починаючи від фітингів. Товар підходить для легкових автомобілів, позашляховиків, комерційного транспорту. Випускають професійний інструмент, що відрізняється надійністю і простотою експлуатації. Завдяки чому набув поширення як в майстернях, так у приватників.

Найбільшим попитом користується пневматичний домкрат Airkraft - спеціальне підйомне устаткування, яке використовують, щоб підняти частини автомобіля. Це актуально під час ремонту машини або заміни колеса.

Також в їх асортименті присутні:

 • гідравлічна траверса, яка дозволяє підняти автомобіль, для виконання необхідних маніпуляцій;
 • гвинтові і поршневі компресори;
 • пневморессори, пневмоподушки;
 • шланги;
 • повітряні фільтри;
 • дископравельні верстати, що виконують рихтування диска.

Компанія продовжує нарощувати виробництво, інвестує в новітні технології, розширює лінійку виробництва.

Переваги пневмообладнання Airkraft

Компанії вдалося стати лідером ринку автомобільних підйомників завдяки таким своїм сильним сторонам, як:

 1. Наявність заводів в різних країнах дозволяє утримувати доступну вартість в співвідношенні з високою якістю.
 2. Для виготовлення інструментів використовують зносостійкі матеріали і надійні комплектуючі. Так, всі рухомі частини закріплені болтами з підвищеною міцністю.
 3. Перш, ніж потрапити на ринки, обладнання ретельно тестується і проходить перевірку на відповідність встановленим міжнародним стандартам.
 4. Застосування інноваційних технологій.
 5. Наявність гарантії, що діє протягом року, і сертифікатів якості (ISO 9001: 2008 та ISO / TS 16949: 2009).

У нашому магазині ви можете придбати оригінальний товар компанії Airkraft за доступною вартості. Якщо для вибору потрібна консультація, то наші кваліфіковані менеджери дадуть відповідь на всі питання, допоможуть підібрати відповідне обладнання.

Дізнавайтеся про нові акції першими!