ABLE

Сортувати:

Вантажопідйомні механізми компанії Able

Мультинаціональна компанія ABLE виробляє електричні і ручні вантажопідйомні механізми. Продукція направляється на ринки Європи, Азії, Америки. Купити оригінальний товар можна в 40 країнах світу, в тому числі і в Україні, в нашому інтернет-магазині. Головна особливість в тому, що випускаються продукт не тільки відповідно до міжнародних норм, а й адаптований під стандарти конкретної країни. Багато відомих брендів замовляють виготовлення обладнання на заводах Able і продають їх під своїм ім'ям.

Виробничі потужності компанії

Американська корпорація Ableforge Manufacturinginc є одним з найпотужніших і високотехнологічних підприємств, що спеціалізуються на виготовленні підйомних механізмів. Для виробництва використовується сучасне обладнання, високоміцні матеріали. Дотримання стандартів, таких як CE, ABS, EN818-2, EN818-7, ГОСТ дозволило вийти на світовий ринок в якості лідера.

Виробництво було запущено більше 35 років тому. За цей час компанія Не тільки напрацювала пристойний досвід, а й постійно розвивається, удосконалює виробництво. На сьогоднішній день заводи розташовані на території Америки, Європи, Південно-Східної Азії. В цілому виробничі площі займають близько 200000 м2.

Компанія поставила досить високу планку. Кожна таль ABLE - втілення надійності, якості та безпеки.

Асортимент бренду

Американський бренд пропонує широкий асортимент високоякісного обладнання вантажопідйомністю призначення, при цьому ціна досить демократична. Вироби розділені на кілька категорій:

 1. Таль ручна важільна. Використовується для монтажних, будівельних, вантажних робіт
 2. Візок ABLE буває декількох видів: такелажні вироби працюють на роликах, що дозволяє транспортувати вантаж без застосування ручної сили. Гідравлічна - для переміщення габаритних вантажів, частіше на піддонах.
 3. Талі ручні шестерні ланцюгові. Дозволяють піднімати великоваговий вантаж вертикально вгору і переміщати його горизонтально.
 4. Захвати різної конструкції забезпечують надійне закріплення вантажу. Бувають вертикальні, горизонтальні, магнітні.
 5. Ваги кранові.
 6. Лебідки, МТМ. Монтажно-тягові механізми розраховані на роботу без електрики. Вони прості в застосуванні, підходять для роботи у вертикальній і горизонтальній площині.
 7. Блоки використовують як підвісні пристрої. Дозволяють зменшити навантаження при підйомі вантажу.

Сучасні механізми відрізняються міцністю і безпекою. Завдяки стійкості і високій вантажопідйомності обладнання використовують в автомайстеренях, на складах, в портах.

Чому обирають ABLE

Існує ряд причин, чому магнітне захоплення ABLE і інша їхня продукція стали настільки затребуваними в усьому світі:

 • постійний контроль якості матеріалів і готової продукції;
 • весь товар розрахований на довготривалу, безперебійну роботу;
 • професійне обладнання підходить для важких і надважких умов експлуатації;
 • електричні підйомні моделі відрізняються економічністю споживання струму;
 • вся техніка повністю безпечна в роботі, передбачений захист оператора;
 • простата монтажу та обслуговування.

Який би товар американського бренду для підйому вантажу ви не замовили, можете бути впевнені в його справності і надійності. Офіційним представником фірми є наш інтернет-магазин. Тому, купуючи товар тут, ви отримуєте сертифікований механізм з гарантією якості.

Дізнавайтеся про нові акції першими!